Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Norbert93   2019. 06. 26.

Karate tigris reboot

A film egy kis időre visszahozta a 80-as, 90-es évek verekedős filmjeit, melyhez a Karate tigris alapcselekményét használta. Nincs túlmisztifikálva, nincsenek benne lehetetlen jelenetek, mint egy Jet Li filmben és némileg több mélységet kapott, mint egy Van Damme film. Sajnos a két főszereplő/rivális azóta teljesen eltűnt, rosszabbnál rosszabb filmekben szerepel. Maga a film sem esik ilyen téren túlzásba, de olyan hatásosan helyezte el a sztorit a XXI.században, hogy teljes mértékben helytálló, élvezhető film vált belőle. Nem egy korszakalkotó harcművészeti film, de mindenképpen kellemes kikapcsolódást nyújthat és éppen egyszerűségében rejlik nagyszerűsége, amit a sablonok sem tesznek tönkre.

Robi   2018. 07. 25.

Nagyon jó filmnek tartom. Jackkel a fősszereplővel nagyon tudunk azonosulni milyen az. amikor az embert a rokona miatt lenéznek és maga a film is jó verekedős részekkel van tele pakolva .

Aziren   2015. 02. 20.

Ez a film nem sok újat ad hozzá a bunyós filmek által megszokott alapmotívumokhoz. A fordulatokon sem lepődik meg különösebben az ember, és a vége is kiszámítható, ami azt illeti. Bár az edző személye és az a gondolatvilág amit képvisel feldobja. A p... több»

norbyyyyy2344   2015. 02. 20.

Az egyik kedvenc filmem és nem csak a bunyóról szól! Nagyon jó film tényleg!! Izgalmas, szórakoztató, engem végig lekötött.

Sztyúi   2016. 10. 09.

Nem rossz kis bunyós film, jól össze van rakva, de nem különbözik nagyon az összes többi ilyen fajta filmtől. Egyszer azért meg lehet nézni, ha már az ember kedveli ezeket a fajta mozikat.

csenge   2014. 10. 24.

Mért van az, hogy a férfiasság meg a kitartás meg a nem tudom mi mércéje mindig az, hogy az ember mennyire királyul tudja agyonverni a többieket ráadásul illegálisan (!)? Miért éltetjük ezt a kultúrát, ahol akkor vagy nagy király meg macsó, hogy ha fájdalmat okozol másoknak? Nagy baj, hogy ilyen filmek készülnek állandóan.

Sean Faris 6 kg izmot szedett fel a szerephez.

(kázsé)

Chris Hauty-t az inspirálta a forgatókönyv megírására, hogy tinédzser fia YouTube videókat mutatott neki iskolai verekedésekről.

(kázsé)

A bemutató előtt egy harci jelenet kiszivárgott.

(kázsé)

Sean Faris a forgatás során gerinctörést szenvedett.

(kázsé)

Ebben a 2008-as filmben a harcokat többször iPhone-okkal veszik fel. De az iPhone-ok csak 2009-től váltak képessé videó rögzítésére.

(kázsé)

Mikor Roqua azt mondja, hét éve nem látta a családját, csak öt ujját mutatja fel.

(kázsé)

Ha szereted azt hinni, hogy az a komplexusos fickó, aki képes ártatlanokat félholtra verni egy farokméregetés kedvéért, sportemberként fog rád kacsintani végül, akkor ez a te filmed. több»