Ketrecharc 3: Mindvégig (2016)

Never Back Down: No Surrender

Robi   2018. 07. 25.

A széria egyik legjobb része érdekes új tanítványokkal akik másra akarják felhasználni a megszerzett tudásukat. Jó akció verekedő filmnek tartom jól koreagrafálták.

Firencz   2016. 06. 16.

Nem nagy dobás. Egy kis verekedés, egy kis keménykedés, de történet sehol. Eléggé réteg filmnek tartom, igazán csak a ketrecharc rajongóinak a szívét lehet képes megdobogtatni.

jaszon   2016. 04. 28.

Annyira kemény, mint a kád széle! Michael Jai White megint nagyon kemény és kioszt egypár zúzós sallert. A film az MMA világát mutatja be, és tudtommal ezzel egyedülálló, vannak jó sportfilmek, jó kung-fu filmek, vagy érdekes filmek a boxról és/vagy boxolókról, de az MMA más, az MMA minden együtt, az ultimate küzdősport, ahol nincs kegyelem.

spyro74   2016. 04. 18.

Nagyon komolyan gondolja mindenki ezt a csihi-puhit a filmben. Izzadt férfi testek verik szét egymást, miközben valós történet vagy mondanivaló még a leggyengébb életjelet sem mutat magáról. Nekem ennyi kevés egy jó mozihoz.

Josh Barnett
Tony Jaa
Gillian White
JeeJa Yanin
Gillian White
Nathan Jones
Michael Jai White

Az egész forgatás Thaiföldön zajlott.

(ps )