Advertisement

Daredevil - Fenegyerek (2003)

Daredevil

Colin Farrell
Colin Farrell
Jennifer Garner
Ben Affleck

Sabnock Sanatory   2021. 11. 24.

Vakon röpködni? Oké, én elhiszem.

Nem szeretem a szuperhősös filmeket... Nagyon nem... Na jó, Batman kollégát még elnézegetem. Aztán eszembe jutott ez a fickó, ez az Affleck gyerek. Jól tolja, ez nem vitás. Jó színész, tagadhatatlan. Rengeteg filmben láttam már, mint például a Good W... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Eléggé jó lett volna maga a sztori, de nagyon ócskán lett megcsinálva és a színészek mintha nem is vették volna komolyan a szerepüket.

indingo   2019. 09. 09.

Szuperhősös film, nem a megszokott fajtából való és ha belegondolunk a kifinomult érzékszerv sok mindenre képes, de valahogy annyira nem jött be mivel maradt bennem valami hiányérzet.

Thibo84   2019. 05. 10.

Ben Affleck szerintem szuper ebben a szerepben, nem úgy mint Batmanként és Jennifer Garnerrel jó párost alkotnak a vásznon. A történet jól fel van építve és a sötét és komor hangulat csak dob a film imázsán. A játszótéri verekedést kissé túlzásnak ta... több»

Norbert93   2019. 05. 01.

Ez még az igazi MCU indítása előttről származik és ez meg is látszik a filmben. Ben Affleck nem erre a szerepre termett, bár Jennifer Garner tündöklően gyönyörű a szerepben, de nagyon súlytalan és jellemtelen karaktert hoz, Colin Firth-t pedig inkább... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Kifejezetten tetszett ahogy a sármos ügyvéd háttértörténetét és hősi vágyai iránti mozgatórugóját bemutatják. Elektra szerepére is kiváló színésznőt találtak. Nagyon látványosak a harcjelenetek és a történet is remekül kikapcsolt. Egyik legjobb képregényadaptáció ebből az időszakból.

Norbi   2018. 07. 23.

Nem egy sablon szuperhősös film ez, senki ne ezzel a gondolattal kezdje el nézni ezt a filmet. Szépen kidolgozott történet , vagány és szerény hős (ami valljuk be azért ritka), és egy csinos barátnőjelölt is van a képben :D

Négy nap alatt forgatták le a játszótéri jelenetet.

(Timo93)

Collin Farrell a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Jennifer Garner a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

A 2003-as esztendő legkevesebbet kereső nagyköltségvetésű filmje volt a Daredevil.

Lucy Liu majdnem megkapta Elektra szerepét.