Fejlövés

Fejlövés

Bullet to the Head

Sylvester Stallone egy New Orleans-i bérgyilkost alakít a filmben, aki összeáll egy New York-i utcai zsaruval, hogy elkapják egy közös ellenségüket.

Forgatókönyvíró: Alessandro Camon
Premier (HU): 2013.06.19.
Sylvester Stallone

2018.09.27 dailyfilmsan

Dirr- durr piff-paff puff. Ez afilm erről szól. A címe is azért fejlövés mert arról szól hogyan lőnek fejbe mindenkit. 3-as az értékelés még sem tudom azt mondani teljes szívemből hogy rossz volt. Nem volt az mert vicces volt a szöveg, még az akcióva... Több

2017.02.18 hsanya182

A jó zsarunak és a bűnözőnek itt egy a célja, Stallone pedig a szemet szemért fogat fogért régivágású bűnözőt alakítja. Nem egy nagy eresztés, talán ami teccett az Stallonénak a nyers humora. Aki szereti az akciófilmeket annak ez kevés lesz. Átlagos, egyszer elmegy.

2015.08.19 Norcsi59

Ez a film nekem már túl akciós volt, az igazi sztorit hiányoltam belőle. Üresnek és tartalom nélkülinek éreztem és színészi alakításban sem győzött meg.

Walter Hill a 2002-es Vitathatlan után 10 évvel forgatott újra filmet. Szerző: dulkap

Christian Slater első főbb szerepe mozifilmben az Egyedül a sötétben (2005) óta.Szerző: dulkap

A vörös automata kés egy Microtech Halo.Szerző: dulkap

Sylvester Stallone karakterének neve James "Jimmy Bobo" Bonomo. Az Oscar (1991) című filmben Stallone beszél egy James "Jumpin' Jimmy" Bonomo nevű emberről. Ráadásul mindkét filmben Stallone-nak van egy Lisa nevű lánya.Szerző: dulkap