Góóól!

Danny99   2020. 04. 19.

A kihagyott ziccer, ami mégis Gól lett

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT::: Santiago Munez mexikói illegális bevándorló, aki a focival kel és fekszik, majd élete lehetőségét kapja, mikor a Newcastle Unitedhez kerül. Zseniális alapötlet, de ennyi. A többi egy igazi hollywoodi... teljes kritika»

szaka123   2016. 01. 26.

Jó sportfilm. Aki szereti a focit, az nézze meg, ha még nem látta. Jól bemutatja, hogyan lehet eljutni egy kis mexikói városból, Angliába. Sok benne a túlzás, sokszor kap egy újabb esélyt, de nem rossz film.

Niki18   2015. 11. 02.

Egyik focis film, amit már nagyon sokszor láttam és mivel imádom a focit, annyira beleélem magam a főszereplő helyébe, hogy a végén mindig rám jön a sírás.

gyorfigyuri10   2018. 09. 17.

Még mindig a legjobb film sport kategóriában amit valaha láttam, egy ilyen film motiválja is a nézőket. Egy ilyen kis szegény srácnak is lehetnek óriási álmai, és ha igazán küzd érte hogy elérje, akkor el is éri. Fantasztikus, focistáknak pedig kötelező darab!

Vivi02   2015. 11. 02.

Szeretem a sportot, ez kifejezetten arról szól. A focirajongók számára isteni lehet ez a film. Kalandos, történelmes. Sokszor megnézhető film. A film nagyon a helyén van.

Sean Pertwee
Marcel Iureş
Gary Lewis
Alessandro Nivola
Kuno Becker

A Newcastle United az angol Premier League -ben szereplő középcsapat.

(HETEDIK )