Góóól!

szaka123   2016. 01. 26.

Jó sportfilm. Aki szereti a focit, az nézze meg, ha még nem látta. Jól bemutatja, hogyan lehet eljutni egy kis mexikói városból, Angliába. Sok benne a túlzás, sokszor kap egy újabb esélyt, de nem rossz film.

thedarkman99   2018. 09. 17.

Még mindig a legjobb film sport kategóriában amit valaha láttam, egy ilyen film motiválja is a nézőket. Egy ilyen kis szegény srácnak is lehetnek óriási álmai, és ha igazán küzd érte hogy elérje, akkor el is éri. Fantasztikus, focistáknak pedig kötelező darab!

Niki18   2015. 11. 02.

Egyik focis film, amit már nagyon sokszor láttam és mivel imádom a focit, annyira beleélem magam a főszereplő helyébe, hogy a végén mindig rám jön a sírás.

Vivi02   2015. 11. 02.

Szeretem a sportot, ez kifejezetten arról szól. A focirajongók számára isteni lehet ez a film. Kalandos, történelmes. Sokszor megnézhető film. A film nagyon a helyén van.

A Newcastle United az angol Premier League -ben szereplő középcsapat.

(HETEDIK )