Góóól 2.

Góóól 2.

Goal II: Living the Dream

Valóra vált a kis Santiago álma, profi focistaként az angol Newcastle United csapatát erõsíti. A Real Madrid érdeklõdni kezd iránta. Santiago el sem akarja hinni, hogy egy csapatban kergetheti a labdát Bechammel, Zidane-nal és Raullal. A mennyasszonya, Roz már az esküvõt szervezte, de örül szerelme sikerének, és vele tart Spanyolországba. Úgy tűnik, Santiago pályája csúcsára ért: sztárként fogadják, fürdik a népszerűségben, és a pénzben. A hirtelen jött siker rossz irányba sodorja az ifjút. Lassan eltávolodik a barátaitól, a sikersorozata megszakadni látszik és talán szerelmét is elveszíti.

Ország: Németország, Egyesült Királyság, Spanyolország
Premier (HU): 2007.08.29.

Goal! III  (2009)

Góóól!  (2005)

2020.04.19 Danny99

legújabb vélemény a nap véleménye

Hero to Zero

A nagy sikerű Goal! trilógia második része pár évvel az első után játszódik. Santiago Munez a Newcastle sztárjává vált és – teljesítve az álmát – a Real Madridba igazolt. Munez madridi bemutatásával kezdődik a film, és az ő beilleszkedését(?) mutatj... Teljes kritika

2018.09.17 thejoker

Az első rész jobbra sikeredett, de ez is nagyon jó. Nagyszerű focistákat láthatunk a filmben, és bemutatja hogy mennyire megváltoztathatja az embert és elfelejtheti hogy honnan is indult, ha sikeres és sok pénze van.

2015.11.02 Niki18

Nem sokkal rosszabb az első résznél, bár nálam még mindig az a favorit, viszont ez is nagyon tetszett és ezt is többször láttam már, mivel focifan vagyok. Imádom

2015.01.27 krissz001124

Ez a film is a kedvenceim között van a sportról szoló filmek között. A története is jó. Jó a látvány. Amibe bele tudnék köttni Az 3.rész.... De most nem arról beszélünk:)

2015.03.12 zsanett1231

Hát nekem ez a 2. rész nem annyira tetszett. Az 1-ben tudtam izgulni vele együtt és szurkoltam neki, de ebben a 2. részben már elvesztettem a szimpátiámat is, és izgulni se tudtam érte. Lehet így a reális a sztori, de nekem akkor se jött át.

A filmben a Real Madrid sztárjai is felbukkannak.Szerző: HE7EDIK

Tuti gimi