Több, mint sport

Több, mint sport

We Are Marshall

Az igaz történeten alapuló filmdráma középpontjában egy focicsapat áll, melynek tagjai 1970-ben, egy repülőgép-szerencsétlenségben életüket vesztették. Hogyan támadhat fel a hit és remény az egyetei csapat életben maradt tagjai között és az elhunytak életben maradt szeretteinek… Több

Rendező: McG
Forgatókönyvíró: Jamie Linden, Cory Helms
Premier (HU): 2007.09.04.

2023.08.28 Ergit

Egy bátor férfi (aki egyébként magyar származású) vállalkozik a lehetetlenre, mert tudja, mi kell a városnak.

2022.04.29 dailyfilmsan

Tipikusan olyan film, ami nagy mondanivalóval bír, mégse mond semmit. Ennek ellenére jó volt nézni, bár nem volt nagy szám, mégis adott egy olyan plusz élményt amiért nem volt kár. Az igaz történet alapja lehet a kulcs, ez egy emlékfilm, ami miatt tisztelet illeti a készítőket, szereplőket.

2015.09.23 rbernadett

Attól függetlenül, hogy a történet valós eseményeken alapul, nekem semmivel sem volt több, mint egy hasonló témájú, nem valós eseményeken alapuló csapatsportolókról szóló film. Mivel az amerikaiak nagyon szeretik az amerikai focit, szinte mindegy is, hogy milyen a film történetvezetése, szinte garantált a siker.

2015.07.13 Cercei

Szép filmdráma, érdemes megnézni. Olyan sírós a sztori, de azért ilyen is kell olykor.

2015.08.23 kasztni

Jó film, érdekes, tanulságos, megható. Jók a színészek is, én bátran ajánlom mindenkinek.

Spencer
2018