Minden héten háború

LL Cool J
Dennis Quaid
Jamie Foxx
Lauren Holly

Tony D'Amato (Al Pacino) a Miami Sharks focicsapat idősödő edzője korábban mindig győzelemre vezette a csapatot, de most háromszor egymás után veszítették el a bajnokságot, és a csapat népszerűsége is mélyponton van. A csapat fiatal társtulajdonosa, Christina Pagniacci (Cameron Diaz) apjától… Több

Rendező: Oliver Stone
Forgatókönyvíró: Daniel Pyne, John Logan, Oliver Stone
Premier (HU): 2000.06.01.

2019.08.21 Interfectorem Sabnock

Nagyon erős tükröt tart elénk a film, a mai valóságról!Maradjunk emberek,bármi ér minket,legyen siker,vagy kudarc !!! Mélyreható mondanivaló,és nagyon jó színészi játék. Al Pacino és jamie Foxx nagyon nagyot alakít ebben a moziban. Ajánlott.

2015.05.05 ZeroHero

Ez a film elég realisztikusan ábrázolja a major sportok világát,ez nem a cukormázas verzió amit már oly sokszor elkészítettek,más kérdés,hogy akarunk-e szembesülni a sokszor kegyetlen valósággal. Csak az a baj, hogy ezzel egyutt a film unalmas..

2018.11.08 iq.csabi

Egy kis betekintést nyerhetünk a sportolók, edzők, klubigazgatók életébe. Egy realisztikus történet, ami üt a végén. 1-2 ponton a film vontatott, lassú. Egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2017.08.22 Zsuzsy

Igazi mondanivalója van a filmnek, elgondolkoztatja a nézőt. Még pár napig a hatása alatt voltam a megnézése után. Ajánlani tudom a műfaj kedvelőinek!

2016.03.20 RókaÚr

Valamiért mindig azt gondoltam, hogy ez Al Pacino legnagyobb alakítása. Az emberek általában a gengszteres, zsarus alakításaiért szeretik, pl. a Keresztapában, de szerintem pont azok a szerepei jobbak, amiben úgymond "normális" embereket alakít, de mégis tud nekik adni valamiféle csavart.

100,3 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

55 millió dollárból forgatták le a filmet.Szerző: LionelMessi10

Jamie Foxx a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Mint a Warner Bros. kedvence, Clint Eastwood volt az első választás D'Amato szerepére, de ő inkább rendezni szerette volna a filmet. Végül egyik sem jött össze.Szerző: kázsé

Spencer
2018