A pankrátor
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

dailyfilmsan   2020. 01. 12.

Nem volt nagy szám. Teljesen átlagos mondanivaló nélküli életrajzi film. Jellemfejlődés nuku, a szereplők sem nyújtanak emlékezeteset benne. Néhány pankrációs bennfentesség látható benne de ennyi az érdekesség az egészben.

citizenfour99   2016. 03. 11.

Ez a filmje kevésbé tetszett Arronofsky-nak. Ha a küzdőszellemet szeretné valaki látni nézze meg a Fekete hattyút.

harnas1207   2018. 12. 11.

Gyenge és unalmas volt. Önmagába rossz film. Viszont a pankráció világába betekinthettünk és ez a része engem lekötött. Érdekes volt.

Syracuse   2015. 05. 14.

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

Dodi   2015. 06. 10.

Szerintem rettenetesen unalmas volt. Időpocsékolás. Nem is értem, hogy kapott ennyi díjat. Ilyen egyszerű történetet bárki kitalál. Darren Aronofsky-tól többet vártam.

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood
Mickey Rourke

A film szerepel a Steven Schneider által szerkesztett, "1001 film, amelyet látnod kell, mielőtt meghalsz" gyűjteményben.

(dailyfilmsan)

A film forgatókönyve szerepelt a 2007-es feketelistán, az év legkedveltebb el nem készített forgatókönyvei listáján.

(dailyfilmsan)

Abbie Cornish játszotta volna eredetileg Stephanie Robinsont, de az utolsó pillanatban lecserélték Evan Rachel Woodra.