A pankrátor

Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Rourke nagyot alakít ebben a filmben,abszolúte elhittem,hogy belecsap a szalámi szeletelőbe,és hogy szívinfarktust kap a ringben,amit nem tud otthagyni,egyrészt szeretetből,másrészt ez az élete,nem ért máshoz.A lányával való kapcsolatot,amit próbál m... több»

dailyfilmsan   2020. 01. 12.

Nem volt nagy szám. Teljesen átlagos mondanivaló nélküli életrajzi film. Jellemfejlődés nuku, a szereplők sem nyújtanak emlékezeteset benne. Néhány pankrációs bennfentesség látható benne de ennyi az érdekesség az egészben.

citizenfour99   2016. 03. 11.

Ez a filmje kevésbé tetszett Arronofsky-nak. Ha a küzdőszellemet szeretné valaki látni nézze meg a Fekete hattyút.

Syracuse   2015. 05. 14.

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

harnas1207   2018. 12. 11.

Gyenge és unalmas volt. Önmagába rossz film. Viszont a pankráció világába betekinthettünk és ez a része engem lekötött. Érdekes volt.

Dodi   2015. 06. 10.

Szerintem rettenetesen unalmas volt. Időpocsékolás. Nem is értem, hogy kapott ennyi díjat. Ilyen egyszerű történetet bárki kitalál. Darren Aronofsky-tól többet vártam.

szucszoli   2019. 02. 10.

Egyszernézős

Jó kis film volt ez. Klasszikus karakterdráma. Nagyon jól érzékelteti, hogy ez az ember milyen módon küzd a társadalmi és szociális problémáival. Rouke nagyon jól eladja ezt az ágról szakadt testépítő figurát. Meg úgy alapvetően Aronofsky egy kellő t... teljes kritika»

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood
Mickey Rourke

A film szerepel a Steven Schneider által szerkesztett, "1001 film, amelyet látnod kell, mielőtt meghalsz" gyűjteményben.

(dailyfilmsan )

A film forgatókönyve szerepelt a 2007-es feketelistán, az év legkedveltebb el nem készített forgatókönyvei listáján.

(dailyfilmsan )

Abbie Cornish játszotta volna eredetileg Stephanie Robinsont, de az utolsó pillanatban lecserélték Evan Rachel Woodra.

(dailyfilmsan )

Darren a 2007. március 15-én elhunyt filmes mentor, Stuart Rosenberg emlékének szentelte a filmet.

(dailyfilmsan )

Hulk Hogan azt állította a The Howard Stern Show-ban, hogy felajánlották neki Randy Robinson szerepét. Állítása szerint elutasította a szerepet, mert úgy érezte, hogy nem a megfelelő ember a karakter ábrázolásához.

(dailyfilmsan )

A film büdzséjének több mint négyszeresét hozta vissza.

(HETEDIK )

Micky Rourke Golden Globe-ot nyert szerepével.

(HETEDIK )

A film 6 millió dollárból készült, és 26,238,243 dolláros bevételre tett szert.

(citizenfour99)

Darren Aronofsky rendező és Marisa Tomei egy középiskolába, az Edward R. Murrow High Schoolba jártak.

(SódóGA)

A film 110 perc játékidejéből csak 12 és fél percben van pankráció.

(SódóGA)