A pankrátor

juliS
Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood
Mickey Rourke

"A Kos" művésznéven futó pankrátor, Randy Robinson (Mickey Rourke) felett szép lassan eljárt az idő, ő pedig nehezen viseli ezt. A nyolcvanas évek ünnepelt sztárja nem hajlandó elszakadni a ringtől és a hajdani csillogás megkopott fényétől, holott alig tud elegendő pénzt összekaparni magának.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2009.05.21.

2021.01.30 Róbert Molnár

Iszonyatosan komoly film, és hatalmas alakítás Mickey Rourketól. Mély mondandóval rendelkező, megrendítő alkotás. Csak ajánlani tudom, én már többször láttam, de időről időre, ha meglátom vagy szembejön velem, mindig megnézem. Abszolút kedvenc kategória.

Rourke nagyot alakít ebben a filmben,abszolúte elhittem,hogy belecsap a szalámi szeletelőbe,és hogy szívinfarktust kap a ringben,amit nem tud otthagyni,egyrészt szeretetből,másrészt ez az élete,nem ért máshoz.A lányával való kapcsolatot,amit próbál m... Több

2020.01.12 dailyfilmsan

Nem volt nagy szám. Teljesen átlagos mondanivaló nélküli életrajzi film. Jellemfejlődés nuku, a szereplők sem nyújtanak emlékezeteset benne. Néhány pankrációs bennfentesség látható benne de ennyi az érdekesség az egészben.

2018.12.11 harnas1207

Gyenge és unalmas volt. Önmagába rossz film. Viszont a pankráció világába betekinthettünk és ez a része engem lekötött. Érdekes volt.

2015.05.14 Syracuse

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

A film szerepel a Steven Schneider által szerkesztett, "1001 film, amelyet látnod kell, mielőtt meghalsz" gyűjteményben.Szerző: dailyfilmsan

A film forgatókönyve szerepelt a 2007-es feketelistán, az év legkedveltebb el nem készített forgatókönyvei listáján.Szerző: dailyfilmsan

Abbie Cornish játszotta volna eredetileg Stephanie Robinsont, de az utolsó pillanatban lecserélték Evan Rachel Woodra.Szerző: dailyfilmsan

Darren a 2007. március 15-én elhunyt filmes mentor, Stuart Rosenberg emlékének szentelte a filmet. Szerző: dailyfilmsan

Befutó
2011