Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A pankrátor

(The Wrestler)

Syracuse   2015. 05. 14.

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

Dodi   2015. 06. 10.

Szerintem rettenetesen unalmas volt. Időpocsékolás. Nem is értem, hogy kapott ennyi díjat. Ilyen egyszerű történetet bárki kitalál. Darren Aronofsky-tól többet vártam.

citizenfour99   2016. 03. 11.

Ez a filmje kevésbé tetszett Arronofsky-nak. Ha a küzdőszellemet szeretné valaki látni nézze meg a Fekete hattyút.

Beniko   2015. 11. 23.

A pankrációt utálom és nem is értem. Annak viszont örülök, hogy Mickey Rourke ezzel a filmmel bebizonyította ismét, hogy zseniális színész. Érdemes megnézni.

somi   2015. 11. 22.

Dodi pedig az alakításokat is értékelhetné, nem csak blockbusterek léteznek, barátom, hanem igazi filmek is.

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood
Mickey Rourke

A film büdzséjének több mint négyszeresét hozta vissza.

(Hetedik )

Micky Rourke Golden Globe-ot nyert szerepével.

(Hetedik )

A film 6 millió dollárból készült , s 26,238,243 dolláros bevételre tett szert.

(citizenfour99 )