citizenfour99   2016. 03. 11.

Ez a filmje kevésbé tetszett Arronofsky-nak. Ha a küzdőszellemet szeretné valaki látni nézze meg a Fekete hattyút.

Syracuse   2015. 05. 14.

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

Dodi   2015. 06. 10.

Szerintem rettenetesen unalmas volt. Időpocsékolás. Nem is értem, hogy kapott ennyi díjat. Ilyen egyszerű történetet bárki kitalál. Darren Aronofsky-tól többet vártam.

harnas1207   2018. 12. 11.

Gyenge és unalmas volt. Önmagába rossz film. Viszont a pankráció világába betekinthettünk és ez a része engem lekötött. Érdekes volt.

portal91   2016. 06. 27.

Szerintem jól hozta a figurát a főszereplő ez a film inkább a forgatókönyvnél vérzett el, valahogy nem áll össze a sztori, olyan nagyon összecsapott hatást kelt, egyszer meg lehet nézni.

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood
Mickey Rourke

A film büdzséjének több mint négyszeresét hozta vissza.

(HETEDIK )

Micky Rourke Golden Globe-ot nyert szerepével.

(HETEDIK )

A film 6 millió dollárból készült , s 26,238,243 dolláros bevételre tett szert.

(citizenfour99 )