A pankrátor

The Wrestler

2024.04.09 Miska bácsi

Egy korrekt karakterdráma a sok közül

Minden rendben van a filmmel, egyszer érdemes megnézni. Kiemelkedőt viszont nem nyújt egyik szempontból sem szerintem. Legerősebb pontja Mickey Rourke (és Marisa Tomei) játéka. A karakterek kellően kidolgozottak a játékidőhöz képest, kapunk némi pankrációs betekintést is a kulisszák mögé, összetört csontok és összetört szívek, ahogy azt kell. A rendező munkásságában én középtájra sorolom. Mivel később láttam, mint A bálnát, ami sok párhuzamot mutat a történetben, nekem sajnos kevesebbet adott, még ha jóval korábban is készült Charlie történeténél.

Rourke nagyot alakít ebben a filmben,abszolúte elhittem,hogy belecsap a szalámi szeletelőbe,és hogy szívinfarktust kap a ringben,amit nem tud otthagyni,egyrészt szeretetből,másrészt ez az élete,nem ért máshoz.A lányával való kapcsolatot,amit próbál m... Több

2020.01.12 dailyfilmsan

Nem volt nagy szám. Teljesen átlagos mondanivaló nélküli életrajzi film. Jellemfejlődés nuku, a szereplők sem nyújtanak emlékezeteset benne. Néhány pankrációs bennfentesség látható benne de ennyi az érdekesség az egészben.

2018.12.11 harnas1207

Gyenge és unalmas volt. Önmagába rossz film. Viszont a pankráció világába betekinthettünk és ez a része engem lekötött. Érdekes volt.

2016.03.11 citizenfour99

Ez a filmje kevésbé tetszett Arronofsky-nak. Ha a küzdőszellemet szeretné valaki látni nézze meg a Fekete hattyút.

2015.05.14 Syracuse

Mickey Rourke szerencsére sosem volt az a klasszikus akcióhős, akikkel együtt játszik az Expendablesben, minden esetre szerintem ez élete filmje. Nem is tudok mást mondani, aki ennyire jól el tudná játszani a kiöregedő, lányával rossz kapcsolatot ápoló pankrátort.

2015.06.10 Dodi

Szerintem rettenetesen unalmas volt. Időpocsékolás. Nem is értem, hogy kapott ennyi díjat. Ilyen egyszerű történetet bárki kitalál. Darren Aronofsky-tól többet vártam.

2021.01.30 Róbert Molnár

Iszonyatosan komoly film, és hatalmas alakítás Mickey Rourketól. Mély mondandóval rendelkező, megrendítő alkotás. Csak ajánlani tudom, én már többször láttam, de időről időre, ha meglátom vagy szembejön velem, mindig megnézem. Abszolút kedvenc kategória.

2019.02.10 szucszoli

Egyszernézős

Jó kis film volt ez. Klasszikus karakterdráma. Nagyon jól érzékelteti, hogy ez az ember milyen módon küzd a társadalmi és szociális problémáival. Rouke nagyon jól eladja ezt az ágról szakadt testépítő figurát. Meg úgy alapvetően Aronofsky egy kellő t... Teljes kritika

2018.06.26 bbozsi

A legtökéletesebb filmek egyike. Minden pillanata erős, Rourke zseniális, Marisa Tomei és Evan Rachel Wood pedig csodásan asszisztálnak ehhez a gyönyörű modern drámához.

2016.06.27 portal91

Szerintem jól hozta a figurát a főszereplő ez a film inkább a forgatókönyvnél vérzett el, valahogy nem áll össze a sztori, olyan nagyon összecsapott hatást kelt, egyszer meg lehet nézni.

2015.11.22 somi

2015.11.23 Beniko

A pankrációt utálom és nem is értem. Annak viszont örülök, hogy Mickey Rourke ezzel a filmmel bebizonyította ismét, hogy zseniális színész. Érdemes megnézni.

2015.10.17 dubzsu

A film nagyon is az életből merít. Kiindulópontja az idő múlása, hogy mindennek egyszer vége lesz és ez ellen lehet küzdeni de felesleges. Viszont bemutatja hogy ezt hogy is lenne érdemes megélni.