hsanya182   2018. 03. 26.

Spirituális családi tinifilm, egy fiatal tornászról. Filozofikus, bölcselkedő tanításokra tanítja egy ismeretlen alak, akihez kötődni kezd, majd megtapasztalja a tanításait: "Az élet misztérium, ne pazarold arra az idődet hogy megértsd... Őrizd meg a... több»

rbernadett   2015. 08. 31.

Sajnos nem volt olyan jó, mint amilyenre számítottam. Nick Nolte óriási alakítását sem véltem felfedezni ebben a filmben. Kevés.

The queen   2015. 02. 22.

Nagyon jó kis motivációs film. Én csak ajánlani tudom. Remek történet, kár hogy kevesen ismerik nálunk, pedig egy próbát mindenképp megér.

Ancsi   2015. 03. 22.

Nagyon jól bemutatja a sport erejét és nagyon jól motivál. Akinek kell egy kis motiváció, az nézze meg nyugodtan, ettől a filmtől garantáltan megkapja.

pagiii   2015. 02. 18.

Filozófikus, eredeti, átérezhető, felemelő, elgondolkodtató! Egyáltalán nem sablonos. A zene és a szereplők is tetszettek. Érdemes rászánni az időt és megnézni.

Moria99   2015. 08. 21.

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

Amy Smart
Tim DeKay
Ashton Holmes
Paul Wesley
Scott Mechlowicz

A film összbevétele 222 340 dollár volt (imdb.com).

A rendező, Victor Salva akkor találkozott először a történettel, amikor gyermekmolesztálásért börtönben ült. Később úgy nyilatkozott róla "a történet, ami megváltoztatta az életemet".

A balesetben minden autó üvege épen marad, holott Dan (Scott Mechlowicz) üvegszilánkok zuhatagában ér földet.