Hakker   2018. 03. 11.

Buddha tanítása hollywood-i módon. Szerintem remek film, megmutatja, a mai emberek szenvedéseinek az okát. Mondjuk ennek megértéséhez ismerni kell Buddha alaptanításait, amit a film elég felületesen mutat be.

rbernadett   2015. 08. 31.

Sajnos nem volt olyan jó, mint amilyenre számítottam. Nick Nolte óriási alakítását sem véltem felfedezni ebben a filmben. Kevés.

The queen   2015. 02. 22.

Nagyon jó kis motivációs film. Én csak ajánlani tudom. Remek történet, kár hogy kevesen ismerik nálunk, pedig egy próbát mindenképp megér.

Ancsi   2015. 03. 22.

Nagyon jól bemutatja a sport erejét és nagyon jól motivál. Akinek kell egy kis motiváció, az nézze meg nyugodtan, ettől a filmtől garantáltan megkapja.

pagiii   2015. 02. 18.

Filozófikus, eredeti, átérezhető, felemelő, elgondolkodtató! Egyáltalán nem sablonos. A zene és a szereplők is tetszettek. Érdemes rászánni az időt és megnézni.

Amy Smart
Tim DeKay
Ashton Holmes
Paul Wesley
Scott Mechlowicz

A film összbevétele 222 340 dollár volt (imdb.com).

A rendező, Victor Salva akkor találkozott először a történettel, amikor gyermekmolesztálásért börtönben ült. Később úgy nyilatkozott róla "a történet, ami megváltoztatta az életemet".

A balesetben minden autó üvege épen marad, holott Dan (Scott Mechlowicz) üvegszilánkok zuhatagában ér földet.