A békés harcos útja

Peaceful Warrior

2021.04.24 moviemafia

Sablonmentes motiváció

Számomra egy nagyon motiváló és inspiráló üzenetet sikerült átadnia a Békés harcos útjának. A film forgatókönyvével, valamint a színészi játékkal kapcsolatban vannak kivetnivalóim, de úgy gondolom, hogy még ezen hiányosságok mellett is egy teljesen korrekt, inspiráló drámáról beszélhetünk. A történet a látszattal ellentétben kicsit sem sablonos, nagyon le tudja kötni az ember figyelmét. Mindenkinek ajánlom, aki kicsit is kedveli a filozófiát, vagy éppen csak egy kis motivációra van szüksége.

Nyálas és csöpögős, természetesen trutyivúd elalélt tőle, na hát én nem. Nick Nolte próbálta menteni a menthetőt, de sajna neki sem ment igazán. Lapos, sekélyes, siralmas.

2015.08.31 rbernadett

Sajnos nem volt olyan jó, mint amilyenre számítottam. Nick Nolte óriási alakítását sem véltem felfedezni ebben a filmben. Kevés.

2018.03.26 hsanya182

Spirituális családi tinifilm, egy fiatal tornászról. Filozofikus, bölcselkedő tanításokra tanítja egy ismeretlen alak, akihez kötődni kezd, majd megtapasztalja a tanításait: "Az élet misztérium, ne pazarold arra az idődet hogy megértsd... Őrizd meg a... Több

2015.02.22 The queen

Nagyon jó kis motivációs film. Én csak ajánlani tudom. Remek történet, kár hogy kevesen ismerik nálunk, pedig egy próbát mindenképp megér.

2015.03.22 Ancsi

Nagyon jól bemutatja a sport erejét és nagyon jól motivál. Akinek kell egy kis motiváció, az nézze meg nyugodtan, ettől a filmtől garantáltan megkapja.

2015.02.18 pagiii

Filozófikus, eredeti, átérezhető, felemelő, elgondolkodtató! Egyáltalán nem sablonos. A zene és a szereplők is tetszettek. Érdemes rászánni az időt és megnézni.

2015.08.21 Moria99

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.