Deku

A Viharsarok egy fiatalkori drámát mutat be, melyben végigkövethetjük, hogyan találja meg önmagát Bernard Szabolcs. A tehetséges ifjú a német focicsapatban játszik, azonban belső vívódásai és egy csúfos vereség arra kényszerítik, hogy visszatérjen Magyarországra. Hazatérte után sem felejti el… Több

Rendező: Császi Ádám
Forgatókönyvíró: Szabó Iván, Császi Ádám
Ország: Németország, Magyarország
Premier (HU): 2014.03.20. | Filmio (2024.02.22.)

2020.09.13 szoljhozzam

A környezet lehangoló volt. A szereplőket csak felületesen ismerhette meg a néző, így különösebben nem kerültek közel a szívünkhöz. A történet pedig már lerágott csont.

2017.01.10 Berto49

Jóval túl a barátságon, vagyis egy magyar film a másságról. Itt „még csak” hárman voltak párban, illetve trióban, a következő művészfilmnek titulált alkotásban már a gruppenszex fog fölmagasztalódni. Béna történet, a tettek miértje agyon van hallgatv... Több

2018.02.16 indingo

A fő problémám vele, hogy a lelkiség nem tudott átjönni. Sok szöveget nem kellett tanulni az biztos, de még így sem volt meg a feszültség. A végében azt éreztem, hogy valami meghökkentőt akartak a készítők, de maga a tett nemvolt indokolt.

2017.10.25 Deku

Itt nem egy nagy filmről van szó de bőven nézhető és tetszetős is. Bátran mondhatom erre a filmre, hogy igazán egyben van. Leginkább azok kedvelik, majd akiknek bejön egy laza esti szórakozás mindenféle nagy volumenű gondolattól mentes film.

2018.08.15 Szilonka

Örültem magának a próbálkozásnak, azért 3 csillag. A történetben a szereplők eléggé háttérbe szorultak.

A film összbevétele 3 241 dollár volt (imdb.com).

Császi Ádám rendezői munkálatai mellett a film forgatókönyvének társírója is. Szerző: mamiéstöti2

A cannes-i filmvásáron a filmet több külföldi befektető megvásárolta.Szerző: mamiéstöti2

A film szerepel a magyar LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2

A cselekmény megtörtént eseményen alapul, valójában azonban a végső összecsapás sokkal brutálisabb volt.Szerző: ps

Tuti gimi
2003