Viharsarok

Viharsarok

2020.09.13 szoljhozzam

A környezet lehangoló volt. A szereplőket csak felületesen ismerhette meg a néző, így különösebben nem kerültek közel a szívünkhöz. A történet pedig már lerágott csont.

2017.01.10 Berto49

Jóval túl a barátságon, vagyis egy magyar film a másságról. Itt „még csak” hárman voltak párban, illetve trióban, a következő művészfilmnek titulált alkotásban már a gruppenszex fog fölmagasztalódni. Béna történet, a tettek miértje agyon van hallgatv... Több

2018.02.16 indingo

A fő problémám vele, hogy a lelkiség nem tudott átjönni. Sok szöveget nem kellett tanulni az biztos, de még így sem volt meg a feszültség. A végében azt éreztem, hogy valami meghökkentőt akartak a készítők, de maga a tett nemvolt indokolt.

2017.10.25 Deku

Itt nem egy nagy filmről van szó de bőven nézhető és tetszetős is. Bátran mondhatom erre a filmre, hogy igazán egyben van. Leginkább azok kedvelik, majd akiknek bejön egy laza esti szórakozás mindenféle nagy volumenű gondolattól mentes film.

2018.08.15 Szilonka

Örültem magának a próbálkozásnak, azért 3 csillag. A történetben a szereplők eléggé háttérbe szorultak.

2018.10.28 VvV

Egyszer meg lehet nézni kategória, de valahogy nem éreztem magam többnek a film megnézése után.

2019.03.23 Timcsi

Úgy gondolták a hazai készítők, hogy megpróbálkoznak valami kényes témával, de beletört a bicskájuk. Mi magyarok amúgy is homofóbok vagyunk, de ezt egy jó történettel még ellensúlyozhatták volna.

2015.05.01 Curacao86

Végre egy minőségi magyar film, szélsőséges témában, hiteles, érzelmes, megható, szép ábrázolásban. Az, hogy a befejezéssel valaki nem elégedett egy dolog. Aki egy kicsit is nyitottabb gondolkodású feltétlenél nézze meg! Kötelező darab! A másik, hog... Több

2016.01.25 juhasz-david93

Egyszerűen nem találok szavakat arra, hogy ilyen moslékokat kell finanszíroznom. Az még hagyján, hogy pár f@szlóbáló homit dicsőít, de teszi ezt roppant unalmas formában. A magyar történelem nagyjairól persze nem készül film közpénzből.

2016.09.19 Vviktor

Érdekes problémákat felvető, megfogó dráma, aminek van mondanivalója. Kategóriájában nem rossz film, a színészek alakítása meggyőző, hitelesen adják a karaktert.

2015.05.11 july

Kevés olyan magyar film van, ami ennyire hitelesen és nyíltan beszél a szexuális vonzalmakról. Különösen meglepő élmény ez a szabatosság, nagyon ” szexi" film.

2015.10.13 Bimbi

Életszerű, elgondolkoztató dráma hiteles színészi karakterekkel. A hangulata magával ragadott. Meggyőző, profi alakítás, kiváló színészek. Igényes film, ajánlom!

2016.04.22 Sniper

Császi Ádám igazi európai hangvételben rendezett filmje szerintem megérdemli az elismerést. Nem csak azért, mert egy kényes témát dolgoz fel, és nem csak azért, mert valós történetet vitt vászonra, de azért is, mert remek érzékkel jeleníti meg a fiat... Több

2015.02.01 dresizoli

Gratulálok az egész csapatnak! Végre a magyar filmek is kezdnek értékekké válni, amit a külföldi vélemények is visszatükröznek. Valóban, nekem is az a véleményem, hogy ez a film igazán jól sikerült. A történet a XXI. század egyik problémáját dolgozza... Több