Csavard be, mint Beckham (2002)

Bend It Like Beckham

mártilány   2015. 11. 26.

Nem rossz film, amolyan aranyos tinidráma szerű valami. Vannak benne egész komoly szereplők meg szituációk, de persze a története kicsit egyszerű, ahogy az ilyen típusú filmeknek szokott. Az még tetszett a filmben, hogy jól bemutatja, milyenek is ma ... több»

ZeroHero   2015. 05. 06.

Egyszer simán nézhető, de nem nagy szám. Az edző engem is zavart, mert egyáltalán nem hiteles. Amikor leszbikusnak gondolták a lányokat, nekem vicces volt. Érdekes ez a dolog, ahogy az indiaiak laknak angliában, a két kultúra találkozása. Igaz, ebben a témában van jobb film is, az 'Anita és én' ami szerintem nagyon jó film!

tamas84   2015. 11. 23.

Elég egyszerű film, szerintem leginkább a kiskamasz korosztálynak való, ők tudják talán a legjobban élvezni, kicsit érettebb nézők számára már talán nem annyira közeliek ezek a problémák. Kicsit off topic megjegyzés, de Keira Knightley borzasztóan sovány a filmben. Az indiai focistalány sokkal egészségesebbnek tűnik.

A film végén, amikor a főszereplők meglátják David Beckham-et a repülőtéren, Andy Harmer alakította a világhírű focistát, aki azóta is rengeteg helyen szerepel, mint David Bechkam hasonmás.

(szaka123)

Az eredeti forgatókönyv szerint a film végére Jess és Jules összejöttek volna.

(kázsé)

Parminder Nagra aggódott, hogy a lábán lévő heg miatt nem kapja meg Jess szerepét. Végül a seb története bekerült a forgatókönyvbe.

(kázsé)

Az első nyugati film, amit Észak-Koreában is bemutattak.

(kázsé)

Keira Knightley és Parminder Nagra karakterei kb. egyidősek, de a valóságban 10 év van közöttük.