Minden héten háború

Any Given Sunday

2019.08.21 Interfectorem Sabnock

Nagyon erős tükröt tart elénk a film, a mai valóságról!Maradjunk emberek,bármi ér minket,legyen siker,vagy kudarc !!! Mélyreható mondanivaló,és nagyon jó színészi játék. Al Pacino és jamie Foxx nagyon nagyot alakít ebben a moziban. Ajánlott.

2015.05.05 ZeroHero

Ez a film elég realisztikusan ábrázolja a major sportok világát,ez nem a cukormázas verzió amit már oly sokszor elkészítettek,más kérdés,hogy akarunk-e szembesülni a sokszor kegyetlen valósággal. Csak az a baj, hogy ezzel egyutt a film unalmas..

2018.11.08 iq.csabi

Egy kis betekintést nyerhetünk a sportolók, edzők, klubigazgatók életébe. Egy realisztikus történet, ami üt a végén. 1-2 ponton a film vontatott, lassú. Egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2017.08.22 Zsuzsy

Igazi mondanivalója van a filmnek, elgondolkoztatja a nézőt. Még pár napig a hatása alatt voltam a megnézése után. Ajánlani tudom a műfaj kedvelőinek!

2016.03.20 RókaÚr

Valamiért mindig azt gondoltam, hogy ez Al Pacino legnagyobb alakítása. Az emberek általában a gengszteres, zsarus alakításaiért szeretik, pl. a Keresztapában, de szerintem pont azok a szerepei jobbak, amiben úgymond "normális" embereket alakít, de mégis tud nekik adni valamiféle csavart.

2015.07.13 mártilány

Nem tudom eldönteni, hogy igazából ez a szokásos amcsi focis film, aminek a lényege, hogy jól megtaláljuk magunkban a bátorságot, vagy csapatszellemet, vagy nem tudom mit, vagy van egy ennél mélyebb vonulata is a filmnek. Lehet, csak azért gondolom, ... Több

2015.03.30 J.Hunt

Egy valóságban is elképzelhető történet. A film bemutatja ha nagyon akarunk valamit akkor lehetőségünk kapunk hogy elérjük azt. De azt is láthajuk hogyha valami össze jön akkor nem kell elszállnunk magunktól. Tudunk maradni emberek sikeresen sok pénzel.