Góóól!

Goal!

2021.10.18 Di Canio

Nem a legjobb sportfilm, amolyan gagyi kategóriára hajaz erősen, a valósághoz ennek aztán tényleg semmi köze. Már az elejétől jön ez a sajnálni kell a főszereplőt hangulat, aztán a végén a meglepetés is elmarad, ahogy az ilyen filmeknél szokás. Egyszer nézhető annak, aki a kiszámítható filmeket szereti.

2016.01.26 szaka123

Jó sportfilm. Aki szereti a focit, az nézze meg, ha még nem látta. Jól bemutatja, hogyan lehet eljutni egy kis mexikói városból, Angliába. Sok benne a túlzás, sokszor kap egy újabb esélyt, de nem rossz film.

2021.03.26 uniterra

Nem vagyok egy focirajongó, de ezt a filmet jól megcsinálták, szerethető. A drámai pillanatokban a képi megoldás nagyon jól sikerült. S még ha sejthető, mi is a végkifejlet, akkor is a képernyő előtt tartja az embert. Ha valaki élt LA-ben, s tudja, mi a latinok élete, akkor pláne értékeli ezt a filmet.

2018.09.17 thejoker

Még mindig a legjobb film sport kategóriában amit valaha láttam, egy ilyen film motiválja is a nézőket. Egy ilyen kis szegény srácnak is lehetnek óriási álmai, és ha igazán küzd érte hogy elérje, akkor el is éri. Fantasztikus, focistáknak pedig kötelező darab!

2021.03.14 De Matt

Nagyon jó!

A legjobb „focis” film, amelyet valaha láttam. Nagyon jó a történet is, de a film erőssége főképp az, hogy össze tudták filmezni a valós focit a színészekkel. Szinte észre sem vesszük, hogy Alessandro Nivola és Kuno Becker nem valódi focisták. A film egy másik erős pontja, hogy képet ad a sztárélet csúcsairól és buktatóiról is.

2020.04.19 Danny99

A kihagyott ziccer, ami mégis Gól lett

Santiago Munez mexikói illegális bevándorló, aki a focival kel és fekszik, majd élete lehetőségét kapja, mikor a Newcastle Unitedhez kerül. Zseniális alapötlet, de ennyi. A többi egy igazi hollywoodi maszlag, minden realitást nélkülöző történet, ami... Teljes kritika

2015.11.02 Niki18

Egyik focis film, amit már nagyon sokszor láttam és mivel imádom a focit, annyira beleélem magam a főszereplő helyébe, hogy a végén mindig rám jön a sírás.

2015.11.02 Vivi02

Szeretem a sportot, ez kifejezetten arról szól. A focirajongók számára isteni lehet ez a film. Kalandos, történelmes. Sokszor megnézhető film. A film nagyon a helyén van.