Deku   2017. 11. 20.

Simán ütötte az én általam oly nagyszerűen kedvelhető filmek színvonalát. Az egyik legnagyobb kedvencem lett ez a film, bőven azt a szintet hozta amit vártam tőle és ez a film már olyan volt amit bármikor újra tudnék nézni.

Dodi   2015. 06. 10.

Több mint megható film (amikor kalapozni megy a bokszmenedzserekhez csak, hogy a gyerekeiket visszavehessék magukhoz, már csak a fiának tett ígérete miatt is)! Engem teljesen magával ragadott a film hangulata (és nem csak a bokszmeccsek közben)...

sabnock666   2019. 09. 07.

Gyönyörű,komoly,hatásos,megható.Minden kockája zseniális,és Russel Crowe nagyon odatette magát. Bizony,néha megkönnyeztem,férfiasan bevallom. Többször nézős.

D. Wolfe   2016. 05. 05.

Zseniális film egy megható felemelkedéstörténetről. A filmvégi - igazából majdnem negyven percig tartó - bokszmérkőzés minden perce igazi adrenalibomba, de az oda vezető út is izgalmas és magával ragadó. Russel Crowe fantasztikusan játszik, az a jelenet, amiben pénzt koldul, hogy visszaszerezhesse a gyerekeit, igazán könnyfakasztó pillanat.

erahurka   2018. 08. 15.

Tipikus életrajzi film, nem meglepő ez Ron Howardtól. Jól rendezett, jó történet, jó színészek, mégsem tud igazán kiemelkedni a meglehetősen tömött közegből.

Russell Crowe rengeteget fogyott a szerep kedvéért.

(SódóGA)

A filmben mellékszereplőként Braddock unokája is szerepel, Rosemarie DeWitt a szomszéd Sarah Wilsont játssza.

(SódóGA)

A filmben használt autók a Halton County Radial Railway Museum tulajdonai. Az intézménynek hatalmas autógyűjteménye van a kanadai Milton mellett.