A remény bajnoka

Cinderella Man

2019.10.13 Charvi30

Ha már bokszolós film, akkor van ennél pár sokkalta izgalmasabb és sokkal eredetibb darab, mint például a Rocky vagy a Dühöngő bika, aztán a mostaniak közül a Warrior. Ez viszont... kicsit elevez farvizen, mert nem akar annyira bevállalós lenni, mint... Több

Gyönyörű,komoly,hatásos,megható.Minden kockája zseniális,és Russel Crowe nagyon odatette magát. Bizony,néha megkönnyeztem,férfiasan bevallom. Többször nézős.

2017.11.20 Deku

Simán ütötte az én általam oly nagyszerűen kedvelhető filmek színvonalát. Az egyik legnagyobb kedvencem lett ez a film, bőven azt a szintet hozta amit vártam tőle és ez a film már olyan volt amit bármikor újra tudnék nézni.

2018.08.15 erahurka

Tipikus életrajzi film, nem meglepő ez Ron Howardtól. Jól rendezett, jó történet, jó színészek, mégsem tud igazán kiemelkedni a meglehetősen tömött közegből.

2015.06.10 Dodi

Több mint megható film (amikor kalapozni megy a bokszmenedzserekhez csak, hogy a gyerekeiket visszavehessék magukhoz, már csak a fiának tett ígérete miatt is)! Engem teljesen magával ragadott a film hangulata (és nem csak a bokszmeccsek közben)...

2016.05.05 D. Shaday

Zseniális film egy megható felemelkedéstörténetről. A filmvégi - igazából majdnem negyven percig tartó - bokszmérkőzés minden perce igazi adrenalibomba, de az oda vezető út is izgalmas és magával ragadó. Russel Crowe fantasztikusan játszik, az a jele... Több

2015.05.19 a.edit63

Nagyon szép és tartalmas film, elgondolkodtató és kicsit meg is hatja a nézőt, nem szabad kihagyni. Igényes rendezés és tökéletes színészi játék. Egyszerűen profi az egész!

2015.06.30 Prücsök

Ez a film hatalmas! Szerintem kiváló benne minden, semmire se lehet panasz! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan hozzák a rájuk írt szerepet, Russel Crowe szerintem nagyszerű alakítást nyújt. Többször nézhető, megható film.

2015.07.18 rhamus

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

2016.06.11 Mulds

Ritka nagy csalódás volt a film. Pedig nagy elvárásokkal tettem le a voksomat a film mellett. Erre pedig hatalmasat kellett csalódjak. A sztori semmilyen lett, a karakterek szintúgy…

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Így kell egy jó sportfilmet igazán drámaira kerekíteni! És kell hozzá egy jó színész, Russel Crowe személyében, aki mindezt vászonra is viszi! Szép, és megható történet a lecsúszott bunyósról, aki végül elnyeri méltó jutalmát, mint a népmesékben!

2015.08.07 Peeves112

A speciális effektusok ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

2018.07.28 Robi

Egy nagyon jó film a remény bajnoka ami a címéről nézve is kitalálhatjuk hogy arról szol hogy sose adjuk fel a reményt. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet.Nekem best of marad.

2015.11.30 ZsozS

A reménytelenséget és az ez elleni küzdeni vágyást a lehető legjobban játszotta Crowe. Átütő erejű film, mely egyben nekem megható is volt. Na meg ez, hogy igaz történet. Ez nem semmi.