indingo   2019. 01. 22.

NLF játékos Vince Papaleról szóló életrajzi ihletésű film, nem tényszerű, de az alap, hogy a legidősebb újoncként játszhatott, és ért el sikert. A kisember kitörése a munkanélküliséggel küzdő városból ahol a barátok együtt tudnak örülni a csapattal és ez legalább feleteti gondokat.

cinderella   2016. 10. 03.

Egyszerűen lenyűgöző volt. Az elején kicsit lassan indult be, de utána már nem volt megállás. Végig izgultam minden percét, olyan volt, mintha én is ott lettem volna a szurkolók között. Nem lehet nem a hatása alá kerülni.

Zsombi   2017. 01. 05.

Egy újabb amerikai focis film, amit egy héten belül elfelejthetünk. A "Péntek este fényei" legyőzhetetlenek a kategóriában.

58,5 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A filmnek 40 millió dollár a költségvetése.

(LionelMessi10)

Számos korábbi Eagles játékos engedélyt adott a Disneynek neveik filmben való használatára.

(magyaristvan)