Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Timon   2020. 06. 09.

Klasszikus örökzöld alkotás.Nagyon szerettem nézni még a rímek is kellemesek.Egyszerűen megunhatatlan a szószoros értelmében.10/10

LionelMessi10   2018. 07. 07.

Számomra mindig egy nagy kedvenc lesz. Szuper kis mese, remek történet, vicces szereplők. A rímekbe szedett magyar szinkron fergetegesre és felejthetetlenre sikerült, ami még egy pluszt ad az egésznek.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nagyon jó rajzfilm, tetszik a rajzolás is. Az is, hogy rímekben beszélnek a filmben, vagyis magyar szinkronnal, eredeti nyelven nem láttam sajnos, de gondolom ott is ez a stílusban

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Imádnivaló mese. Tanulságos és eseménydús bonyodalmak amik tömve vannak klasszikus poénokkal. Mindigis Dínó s kiskedvencük volt a kedvencem. Gyerekeknek és fenőtteknek is kellemes kikapcsolódást nyújt.

Norbert93   2019. 06. 27.

Gyerekkoromban nem kifejezetten tetszett, de, mint később ráébredtem csak azért, mert a zseniális magyar szinkron rímelő poénözönjeit még nem tudtam kellőképpen értékelni. A magyar szinkron minden tekintetében megjegyezném, hogy a rajzfilm sokkal kevesebb lenne nélküle, valószínűleg azóta sem szeretném.

A magyar változat első epizódjainak főcímzenéje nem azonos az eredetijével, hanem Eddy Osborn-Barbara polkája hallható.

(LionelMessi10)