Pom-Pom meséi

Larissa Armond   2020. 10. 23.

Kiváló

Kiváló gyermeknevelő film. Felnőtteknek is ajánlott. Csukás István ezt a mesecsokrot, a világ minden jó és rosszérzésű emberének bátran ajánlhatná, ha még a Kecskeméti Rajzfilmstúdióban üldögélne.

indingo   2019. 03. 25.

Csukás István történeteit és tanulságait követheti végig a néző, mert nem csak gyerekek, hanem szüleik is élvezhetik ezt a kultikus rajzfilmet, amiben a karikatúra figurák igazi karakterek lettek.

babsy88   2016. 08. 06.

Régi nagy klasszikus, akik ilyeneken nőttek fel kevésbé agresszívak, mint a mai mesén felcseperedők. Kedvenc karakterem Gombóc Artúr, mert én is nagyon szeretem a csokit.

Gigi   2017. 01. 21.

Imádtam ezt a mesét, és ha néha a tévében rábukkanok, még mindig leragadok mellette, és végignézem.

Niki19   2015. 12. 29.

Ez egy nagyszerű mese, érdemes megnézni. Ha elkezded, nem tudod abba hagyni. Nagyon aranyosak benne a szereplők, kik magukkal ragadnak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

amazing12   2015. 01. 29.

Cuki mese :D Nagyon szerettem a magyar meséket, köztük a pom pom meséket is. Egy igazi magyar klasszikus, engem máig levesz a lábamról.

FEZS   2015. 02. 23.

Nagyon aranyos mese, remek szereplőkkel; kedvencem Gombóc Artúr. :D