Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Garfield és barátai (1988)

Garfield and Friends

Timon   2019. 12. 03.

Régen képregényben is olvastam,de sorozatban is nagyon jól átjött.Garfield humoros,jókedélyű stílusa nagyon adja a hangulatot.De a többi szereplő is,Ubul,Jon,Liz,valamint Tocsi és barátai is jók.

indingo   2018. 04. 26.

Eleve macskamániás vagyok és hát Garfieldot nem lehet nem szeretni. Humoros mese, egyszerű rövid részek, ahol maga cica a fő gonosz. A gazda kicsit lúzer karakter, de kedvelhető.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon aranyos ez a lusta macska, és az ahogy ilyen vicces helyzetekbe kerül. Az írók nagyon tudták mi kell a gyerekeknek. Ez pedig puszta tömény szórakozás.

Orosz István   2017. 08. 03.

Gyermekkorom nagy kedvence, a lusta egyenes beszédű macska, aki szegény Ubullal folyton jól kitol. Emellett csak az alvás, és az evés élteti. Szerintem minden kilencvenes évekbeli embernek nagy kedvence.

thedarkman99   2018. 10. 01.

Nem lehet nem szeretni ezt a lusta macskát. Nagyon jó szórakozást nyújt, garantált minden egyes részben a végtelen humor. Bármelyik gyerek aki megnézi, rögtön beleszeret, ebben biztos vagyok.

Emma109   2016. 08. 24.

Aranyosak az egyes részek, bár a képregény ezerszer jobb.

MoziRozi007   2017. 08. 12.

A klasszikus képregény rajzfilm formában, szórakoztató, néha fárasztó humorral, vicces szituációkkal és jópofa miniepizódokkal. A képregényt ugyan jobban kedvelem, de a rajzfilmből is szívesen megnézek időnként 1-2 epizódot. :)

2007-ben 2.850 magazinban jelent meg a képregény.

(Archívum)

Jim Davis felesége allergiás a macskaszőrre, így kizárt volt, hogy macskát tartsanak.

(Archívum)

Garfield, az őt megalkotó Jim Davis nagyapja után kapta a nevét.