Garfield és barátai

4. évad (1991) - 16 epizód
5. évad (1992) - 16 epizód
6. évad (1993) - 16 epizód
7. évad (1994) - 16 epizód

Garfield egy kényelmes, cinikus, vicces, ám borzasztóan lusta macska. Lehengerlő stílusával azonban mindenkit levesz a lábáról.

(erare)

Forgatókönyvíró: Jim Davis, Mark Evanier, Sharman DiVono
Premier: 1988.09.17.

2019.12.03 Timon

Régen képregényben is olvastam,de sorozatban is nagyon jól átjött.Garfield humoros,jókedélyű stílusa nagyon adja a hangulatot.De a többi szereplő is,Ubul,Jon,Liz,valamint Tocsi és barátai is jók.

2018.04.26 indingo

Eleve macskamániás vagyok és hát Garfieldot nem lehet nem szeretni. Humoros mese, egyszerű rövid részek, ahol maga cica a fő gonosz. A gazda kicsit lúzer karakter, de kedvelhető.

2017.08.23 Deku

Nagyon aranyos ez a lusta macska, és az ahogy ilyen vicces helyzetekbe kerül. Az írók nagyon tudták mi kell a gyerekeknek. Ez pedig puszta tömény szórakozás.

2017.08.03 Orosz István

Gyermekkorom nagy kedvence, a lusta egyenes beszédű macska, aki szegény Ubullal folyton jól kitol. Emellett csak az alvás, és az evés élteti. Szerintem minden kilencvenes évekbeli embernek nagy kedvence.

2018.10.01 thejoker

Nem lehet nem szeretni ezt a lusta macskát. Nagyon jó szórakozást nyújt, garantált minden egyes részben a végtelen humor. Bármelyik gyerek aki megnézi, rögtön beleszeret, ebben biztos vagyok.

2007-ben 2.850 magazinban jelent meg a képregény.Szerző: Archívum

Jim Davis felesége allergiás a macskaszőrre, így kizárt volt, hogy macskát tartsanak.Szerző: Archívum

Garfield, az őt megalkotó Jim Davis nagyapja után kapta a nevét.Szerző: Archívum