Norbert93   2019. 05. 29.

Annak ellenére, hogy tudtam, hogy a jelenségek mögött emberek lapulnak, mindig vártam egy igazi szellem feltűnését. Talán véletlenül, talán mellékesen vagy akár szándékosan, de tudat alatt bemagyarázták a gyerekeknek, hogy szellemek nincsenek. Egyébiránt egy klasszikus, jópofa és ikonis mese, ami azóta megszámlálhatatlan feldolgozást megért már, s valószínűleg még újabban is fogjuk látni valamikor.

Pirospingu   2016. 07. 03.

Lapos és unalmas részek ezek, közel sem érnek fel az eredeti sorozathoz.

K.bogi   2016. 07. 21.

Gyerekkori nagy kedvencem. Ma már nem sűrűn gyártanak ilyen pillangónak sem ártó gyengéd rajzfilmeket. A mai meséktől a gyerekeknek max rémálmai lehetnek és nem kreatív álmai. A zenéi beleégtek az emlékeimbe. Sokszor eszembejut, hogy milyen szép idők is voltak azok amikor reggelente néztem őket.