Garfield és barátai

Garfield and Friends
Videók

2019.12.03 Timon

Régen képregényben is olvastam,de sorozatban is nagyon jól átjött.Garfield humoros,jókedélyű stílusa nagyon adja a hangulatot.De a többi szereplő is,Ubul,Jon,Liz,valamint Tocsi és barátai is jók.

2018.04.26 indingo

Eleve macskamániás vagyok és hát Garfieldot nem lehet nem szeretni. Humoros mese, egyszerű rövid részek, ahol maga cica a fő gonosz. A gazda kicsit lúzer karakter, de kedvelhető.

2017.08.23 Deku

Nagyon aranyos ez a lusta macska, és az ahogy ilyen vicces helyzetekbe kerül. Az írók nagyon tudták mi kell a gyerekeknek. Ez pedig puszta tömény szórakozás.

2017.08.03 Orosz István

Gyermekkorom nagy kedvence, a lusta egyenes beszédű macska, aki szegény Ubullal folyton jól kitol. Emellett csak az alvás, és az evés élteti. Szerintem minden kilencvenes évekbeli embernek nagy kedvence.

2018.10.01 thejoker

Nem lehet nem szeretni ezt a lusta macskát. Nagyon jó szórakozást nyújt, garantált minden egyes részben a végtelen humor. Bármelyik gyerek aki megnézi, rögtön beleszeret, ebben biztos vagyok.

2016.08.24 Emma109

Aranyosak az egyes részek, bár a képregény ezerszer jobb.

2017.08.12 MoziRozi007

A klasszikus képregény rajzfilm formában, szórakoztató, néha fárasztó humorral, vicces szituációkkal és jópofa miniepizódokkal. A képregényt ugyan jobban kedvelem, de a rajzfilmből is szívesen megnézek időnként 1-2 epizódot. :)