Vélemények: Pom-Pom meséi (1980)

Robinson76   2020. 11. 20.

Gombóc Artúr, aki ellopta a show-t

Nagyon jó kis mese, részben nevelő célzattal. Azon kevés mesék egyike, amiről egy mellékszereplő előbb jut az eszünkbe, mint a főhősök. Talán nem véletlenül.

indingo   2019. 03. 25.

Csukás István történeteit és tanulságait követheti végig a néző, mert nem csak gyerekek, hanem szüleik is élvezhetik ezt a kultikus rajzfilmet, amiben a karikatúra figurák igazi karakterek lettek.

babsy88   2016. 08. 06.

Régi nagy klasszikus, akik ilyeneken nőttek fel kevésbé agresszívak, mint a mai mesén felcseperedők. Kedvenc karakterem Gombóc Artúr, mert én is nagyon szeretem a csokit.

Gigi   2017. 01. 21.

Imádtam ezt a mesét, és ha néha a tévében rábukkanok, még mindig leragadok mellette, és végignézem.

Bazzzsi   2020. 10. 22.

Gyerekként az egyik kedvencem volt, bár sose tudtam milyen lény Pom-pom. Szerethető mese.

Niki19   2015. 12. 29.

Ez egy nagyszerű mese, érdemes megnézni. Ha elkezded, nem tudod abba hagyni. Nagyon aranyosak benne a szereplők, kik magukkal ragadnak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

amazing12   2015. 01. 29.

Cuki mese :D Nagyon szerettem a magyar meséket, köztük a pom pom meséket is. Egy igazi magyar klasszikus, engem máig levesz a lábamról.

FEZS   2015. 02. 23.

Nagyon aranyos mese, remek szereplőkkel; kedvencem Gombóc Artúr. :D

Larissa Armond   2020. 10. 23.

Kiváló

Kiváló gyermeknevelő film. Felnőtteknek is ajánlott. Csukás István ezt a mesecsokrot, a világ minden jó és rosszérzésű emberének bátran ajánlhatná, ha még a Kecskeméti Rajzfilmstúdióban üldögélne.

Timon   2019. 10. 29.

Ez is gyerekkori kedvenceim között van,de még mennyire!Sosem felejtem el azt,amikor először láttam Pom Pom nyitójelenetét,ahogy elkíséri Picurt az iskolába. Gombóc Artúr pedig mindigis nagy arc marad.(Kissé magamra ismerek benne,mert én is szeretem a... több»