indingo   2019. 01. 21.

Remek kis mese volt, amiből tanulhat is a gyerek. Sokkal több ilyen kellene.

harnas1207   2019. 05. 16.

Gyerekként jobban tetszettek a történelmi részek. De ez nem von le semmit ennek a rajzfilm sorozatnak az értékeiből.

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Nagyon aranyos és kedves mese amiből gyerekként nagyon sokat tanultunk. Imádnivalóan és érdekesen meséli el a dolgokat és szinte fel sem tűnik, úgy tanulhatunk.

Niki18   2015. 11. 02.

úú de régen láttam már. Gyerekkoromban nagyon szerettem nézni a tvben. MIndig tanultam belőle valamit. Igazán gyerekeknek való aranyos sorozat. Ajánlom azért mindenkinek

Kriszta   2015. 05. 22.

Nagyon jó kis sorozat, mai napig ajánlom a fiatal korosztálynak, játékosan mutatja be szervezetünk folyamatait. Sok mindent én is ebből tanultam meg anno :)