Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki

The Flintstones

2020.12.12 Robinson76

Kőkorszaki szupi!

Egy rendkívül szórakoztató mese, ami nem kis mértékben Romhányi, a rímhányó érdeme. Az amúgy is világszínvonalú magyar szinkron(hangok) is nagyon el lettek találva. Így azon kevés mesék egyike, ahol a rímek okán a szöveg talán emlékezetesebb és többet ad, mint maga a rajzfilm vizualitása.

2017.07.28 Orosz István

Nagyon jó rajzfilm, tetszik a rajzolás is. Az is, hogy rímekben beszélnek a filmben, vagyis magyar szinkronnal, eredeti nyelven nem láttam sajnos, de gondolom ott is ez a stílusban

2018.07.07 LionelMessi10

Számomra mindig egy nagy kedvenc lesz. Szuper kis mese, remek történet, vicces szereplők. A rímekbe szedett magyar szinkron fergetegesre és felejthetetlenre sikerült, ami még egy pluszt ad az egésznek.

2019.07.28 Ms. Akárki

Imádnivaló mese. Tanulságos és eseménydús bonyodalmak, amik tömve vannak klasszikus poénokkal. Mindig is Dínó, a kis kedvencük volt a kedvencem. Gyerekeknek és felnőtteknek is kellemes kikapcsolódást nyújt.

2019.06.27 Norbert93

Gyerekkoromban nem kifejezetten tetszett, de, mint később ráébredtem, csak azért, mert a zseniális magyar szinkron rímelő poénözönjeit még nem tudtam kellőképpen értékelni. A magyar szinkron minden tekintetében megjegyezném, hogy a rajzfilm sokkal kevesebb lenne nélküle, valószínűleg azóta sem szeretném.

2017.09.30 SzFa

Nagyon szórakoztató sorozat, habár van benne egy pár történelmi pontatlanság ami a kőkorszakban nagyon nem létezhetett, mint például a karácsony. Szeretem hogy rímekben beszélnek és általában ebben rejlik a poén is. Kedvenc sorozataim közzé tartozik.

2020.06.09 Timon

Klasszikus örökzöld alkotás. Nagyon szerettem nézni, még a rímek is kellemesek. Egyszerűen megunhatatlan a szó szoros értelmében. 10/10

2017.05.27 Sem Rorrey

Gyerekkorom kedvence, zseniális a Romhányi szöveg, aranyos történet, s a figurák is tetszettek. A szinkronhangok egytől-egyig szuperek.

2016.07.25 Pirospingu

Romhányi kiváló rímei ellenére én gyerekkoromban se szerettem ezt a mesét, talán a lapos törénetek miatt.