Felettünk a Föld

Felettünk a Föld

Another Earth
VvV

Ez az "érzelmekkel teli...különlegesen izgalmas" film (Claudia Puig, USA Today) az USA talán legrangosabb filmfesztiválján, a Sundance-en szenzációs sikert aratott. Brit Marling, a "gyönyörű, ragyogó és bátor" (Associated Press) kezdő színésznő valamint a Lost -… Több

Premier (HU): 2012.01.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.01.31 Frekvency Ferenc

Ha nem úgy nézed végig a filmet, hogy közben levegőt nem mersz venni, félve attól, hogy kizökkent az átélésből, akkor nem neked való, ilyen egyszerű ez. Sok ember azt hiszi magáról, hogy rendben van az érzelmi intelligenciája, mert képes szerelmes le... Több

2017.04.18 indingo

Egy lassú, melankólikus történetről van szó, ami engem egyre jobban érdekelt. Ki lehetett találni, hogyan jön a lány a történetbe. A története érdekes volt, de még egyszer nem nézném meg.

2017.09.14 Deku

Igazán helyén való története volt a színészeket nem tudom így fejből de ők se voltak rosszak. Viszont apróbb gondok azok akadtak, némi logikai probléma de ez elnézhető volt neki.

2018.11.09 VvV

Nagyon nehéz a filmről beszélni. Eléggé felkavarja az embert a története, ami nagyon eredetire sikeredett.

2016.04.11 Szilonka

Érdekes film. A története egészen különös és valahol félelmetes is. Néhol tényleg úgy érzi az ember, hogy nem történik semmi. Picit azért felpörgethették volna itt.ott, de összességében nekem tetszett.

A Williams ház a rendező, Mike Cahill édesanyjának háza. Szerző: rbernadett

A film tulajdonképpen egy eszmecsere "következménye". Brit Marling és Mike Cahill beszélgettek arról, hogy mi történne ha szembetalálkoznának saját magukkal. Szerző: rbernadett

Brit Marling ragaszkodott hozzá, hogy William Mapother legyen a férfi főszereplő, mert teljesen le volt nyűgözve A hálószobában (2001) című filmben nyújtott alakításától. Mapother napi 100 dolláros gázsiért vállalta el a szerepet. Szerző: rbernadett