Rideg világ (2015)

Equals

Rideg világ

Mireagle   2020. 10. 20.

Modern 1984

Méltatlanul lepontozott film. Zseniális atmoszférája van, a színészek is jól játszották a szerepüket, szerintem nagyszerű alkotás.

indingo   2017. 05. 02.

A sztori és látvány egész jó volt. Picit lassú volt az egész film és valamit még vártam volna a végére. Sok más film is eszembe jutott róla. Összességében nem volt rossz.

HercegPeter   2019. 06. 19.

A film mondanivalója már pár perc után egyértelművé válik. A jövőben nincs háború, nincs éhínség, cserébe az embereknek meg kell válniuk az érzelmektől, hiszen az az alapja minden rossznak. Nem egyszerűen nincsenek érzések, hanem komoly betegséggé vá... több»

VvV   2018. 12. 28.

Elég lagymatag történet és a szereplők se élték bele túlságosan magukat a szerepbe.

Szilonka   2019. 08. 12.

Minden jövőben story arról szól, hogy nagyon szar lesz nekünk. A története elég egyszerű, eseménymentes.

TomÁcs   2018. 04. 24.

Kristen Stewart a szokásos enervált alakítást, ami még jól is állt a filmnek. Kicsit lassú a története és nem sok minden derül ki arról, hogyan is került ilyen állapotba az emberiség.

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Picit az Emlékek őre és A szolgálólány meséje című filmek jutottak róla eszembe. Picit lehetett volna erősebb története, mert adva voltak a feltételek egy jó filmhez.

Kristen Stewart

2014. augusztus 4. és szeptember 28. között forgatták le.

(Borga)

A forgatás Szingapúr és Japán területén zajlott, összesen 9 helyszínen.

(Borga)

Csakúgy, mint szereplői világa, az Equals is rettentően mesterkélt és steril: hősei szerelmének jelentősége csak a környezetükkel kontrasztban érzékelhető, a valódi világban élő átlagember számára viszont a látottak egyszerre sótlan és giccses leképezését adják egy romantikus kapcsolatnak. 6/10 több»