Equals
Kristen Stewart

Egy futurisztikus szerelmi történet egy olyan világban, ahol az érzelmek többé már nem léteznek.

(hp)

Rendező: Drake Doremus
Forgatókönyvíró: Nathan Parker, Drake Doremus
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Indonézia
Premier (HU): 2016.11.16.

2020.10.20 Mireagle

Modern 1984

Méltatlanul lepontozott film. Zseniális atmoszférája van, a színészek is jól játszották a szerepüket, szerintem nagyszerű alkotás.

2017.05.02 indingo

A sztori és látvány egész jó volt. Picit lassú volt az egész film és valamit még vártam volna a végére. Sok más film is eszembe jutott róla. Összességében nem volt rossz.

2019.06.19 HercegPeter

A film mondanivalója már pár perc után egyértelművé válik. A jövőben nincs háború, nincs éhínség, cserébe az embereknek meg kell válniuk az érzelmektől, hiszen az az alapja minden rossznak. Nem egyszerűen nincsenek érzések, hanem komoly betegséggé vá... Több

2019.08.12 Szilonka

Minden jövőben story arról szól, hogy nagyon szar lesz nekünk. A története elég egyszerű, eseménymentes.

2019.04.05 BoBamburg Nézhetetlen

Nehéz volt nem arra gondolni a film nézése közben, hogy az Equilibrium mennyire király film, ez pedig mennyire nem az. Az alapkoncepció ugyanaz mindkét filmnél, csak, míg az előbbi jól megvalósította és lényegében kimaxolta a témában rejlő lehetősége... Több

2014. augusztus 4. és szeptember 28. között forgatták le.Szerző: Borga

A forgatás Szingapúr és Japán területén zajlott, összesen 9 helyszínen.Szerző: Borga

(2016. 06. 26.)
Csakúgy, mint szereplői világa, az Equals is rettentően mesterkélt és steril: hősei szerelmének jelentősége csak a környezetükkel kontrasztban érzékelhető, a valódi világban élő átlagember számára viszont a látottak egyszerre sótlan és giccses leképezését adják egy romantikus kapcsolatnak. 6/10 Több
A szem tükrében
2014