Ne engedj el

Ne engedj el

Never Let Me Go
hszpp

Egy angol bentlakásos iskola falai között a három fiatal, Kathy, Tommy és Ruth élete örökre összefonódik. Miközben elkerülhetetlenül haladnak a baljós felnőttkor felé, meg kell tapasztalniuk a szerelem, a hűtlenség és a féltékenység érzéseit is, melyek beárnyékolják barátságukat, holott… Több

Forgatókönyvíró: Alex Garland
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.05.26. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.21 Schumy1

Nagyszerű történet és megvalósítás. Kicsit lassan építkezik, de jót tesz a filmnek. Szereplők remekelnek.

2017.10.25 indingo

Összességében maga a történet, az ötlet nagyon tetszett. Kicsit dühítő volt és felháborító és üvöltene közben az ember. Nem egy pörgős darab, de kedvelhető a mondani valója.

2015.06.09 rbernadett

Ez a film borzasztóan lehangoló, szívbemarkoló és elkeserítő, mégis szép.

2017.02.02 hszpp

Nagyon szeretem ezt a filmet,noha elég fiatalon láttam először. Egyáltalán nem vidám,mégsem sírós dráma. Inkább elgondolkodtató,s elszomorító. A film után én legalábbis elgondolkodtam jó pár dolgon,amin amúgy a hétköznapi tevékenységek közepette nem tettem volna. Biztosan megnézetném minden iskolában.

2017.07.22 Szilonka

Könyvben hatásosabb volt számomra a film. Nagyon hasonlít a Szigetre - bár az nekem jobban bejött-, ez kicsit lagymatagabb, lassúbb és ebből kifolyólag unalmas is.

Carey Mulligan kedvenc könyve a Ne engedj el!, és aktívan kampányolt azért, hogy megkapja a szerepet.Szerző: kázsé

Mark Romanek szerint a forgatás legnehezebb része a gyerekszínészekkel való munka volt.Szerző: kázsé

Carey Mulligan a film kedvéért tanult meg vezetni.Szerző: kázsé

Keira Knightley beismerte, hogy csak azért vett részt a filmben, mert a barátja Carey Mulligan megkérte rá.Szerző: kázsé