Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Ne engedj el (2010)

Never Let Me Go

Ne engedj el

Bizsu82   2020. 02. 11.

Reális társadalmi problémákat felveto életszerű film. Elgondolkodtató, mélyre ható. A színészek alakítása tetszett, megfogott. Érdekes megnézni műfaj kedvelőinek.

indingo   2017. 10. 25.

Összességében maga a történet, az ötlet nagyon tetszett. Kicsit dühítő volt és felháborító és üvöltene közben az ember. Nem egy pörgős darab, de kedvelhető a mondani valója.

rbernadett   2015. 06. 09.

Ez a film borzasztóan lehangoló, szívbemarkoló és elkeserítő, mégis szép.

hszpp   2017. 02. 02.

Nagyon szeretem ezt a filmet,noha elég fiatalon láttam először. Egyáltalán nem vidám,mégsem sírós dráma. Inkább elgondolkodtató,s elszomorító. A film után én legalábbis elgondolkodtam jó pár dolgon,amin amúgy a hétköznapi tevékenységek közepette nem tettem volna. Biztosan megnézetném minden iskolában.

Szilonka   2017. 07. 22.

Könyvben hatásosabb volt számomra a film. Nagyon hasonlít a Szigetre - bár az nekem jobban bejött-, ez kicsit lagymatagabb, lassúbb és ebből kifolyólag unalmas is.

Carey Mulligan kedvenc könyve a Ne engedj el!, és aktívan kampányolt azért, hogy megkapja a szerepet.

(kázsé)

Mark Romanek szerint a forgatás legnehezebb része a gyerekszínészekkel való munka volt.

(kázsé)

Carey Mulligan a film kedvéért tanult meg vezetni.