Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Utazók

(Passengers)

hsanya182  2017. 05. 17.

Elgondolkodtató sci-fi, rosszabbra számítottam, ennek ellenére elég jól eltalálták! A szerelmi szál nem is olyan erős, mint gondoltam volna, sokkal inkáb maga a lét, az élet kérdésén van a lényeg...

sarkanyt  2017. 05. 07.

Ezt a filmet nem nekem találták ki... A romantikus szálat untam, a szereplők nem elég érdekesek, és a sztori is kiszámítható volt, nem igazán tetszett.

gondi94  2018. 01. 08.

Magány, idő, döntés, szerelem. Sokan ráakasztják egy filmre hogy sci-fi pusztán azért, mert az űrben játszódik, na ez az Utazókról nem mondható el, hiába vannak hibernáló kabinok meg androidok ez színtiszta romantika. Aki csak sci-fit akar nézni tele akcióval az rossz helyen jár, de aki egy kellemes meglepetést szeretne az ne hagyja ki. Új műfajnak nem lehet nevezni, de üde folt a mai trutymók között!

Greeta  2017. 12. 09.

Először nem tetszett a film, de utána elkezdtem rajta agyalni. Aztán rájöttem, hogy ha már gondolkodik rajta az ember, az egy jó jel. Nem mindennapi a története.

Bazzzsi  2017. 10. 23.

Egy konkrét kérdést vet fel a film. Ki hogyan döntene hasonló helyzetben? Persze az is lehet, hogy nem életünk szerelmét olvasszuk fel, mi van ha egy nem normális hárpiát?

Movieaddicts: Utazók
A rendező előző filmjével szemben határozottan gyengébb, „egyszer-nézhetős” hollywoodi film lett az Utazók, azonban még így is megvan a maga izgalma és kellően látványos is ahhoz, hogy kikapcsolja az embert, főleg ha az ember párban van. Olyan a film, mint egy átveréses vakrandi csak kellemes utóízzel. 6/10
VOX.hu - Utazók
Az Utazók pofátlanul arra épít, hogy az ember nem elmélkedik el rajta, csak befogadja a szemkápráztató látványt, és a készen tálalt érzelmeket. 60/100
Filmworlds: Utazók
Csodálatos történet, én hatása alá kerültem, nem tagadom. Megrázott, megviselt, elgondolkodtatott. Filmélményt adott, a kifejezés legnemesebb értelmében!
Értékelésünk. 8 / 10

Andy Garcia kb. 15 másodpercet szerepel a filmben és egyetlen szót sem szól.

(Mavil)

Gabriele Muccino neve felmerült a rendezés kapcsán.

(Mavil)

Az Avalon igen hasonlatos a WALL_E című filmből megismert Axiom-hoz. Mind a kettőt arra tervezték, hogy lakóhelyül és menedékül szolgáljon emberek ezreinek. A belső kialakításuk is hasonló.