Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Adepto   2018. 02. 03.

Ahogy a filmben, véleményem szerint, a valóságban is két tábor lenne a Zoe chip kapcsán: akik mellette és akik ellene vannak. Hosszú vita tárgya lenne ennek eldöntése akár egy ember számára saját maga szemszögéből. Hiszen mindent rögzít az életünk során. Mindent! A film talán boncolgathatta volna jobban ennek a két véleménynek az egymásnak feszülését, mert habár van egy krimi szál a történetben és a végkifejlet is ehhez kapcsolódik, de valahogy mégis hiányzott nekem. Jól és érdekesen mutatták be azonban Alan magánéletét (ami alig van) és a munkáját is. Tetszett Robin Williams alakítása. Pont nem olyan volt, mint akiket általában játszik. Megnézését ajánlom főleg azoknak, akik a jövővel kapcsolatos filmeket szeretik.

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nem tetszett egyáltalán. Robin Williams általában jó szerepeket szokott elvállalni, de ez kakukktojás. Egyszer meg lehet nézni, de semmi érdekes nincs benne, egy tömegmozi.