Kanári

Kanári

Songbird

2022-ben mindent elsöprő pandémia sújtja a Földet, az emberek élete pedig szinte egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozik.

(csd)

Premier: 2020.12.11.
Demi Moore
Paul Walter Hauser
Craig Robinson

2021.12.22 petraszab

Nekem hiányoztak az előzmények. Hogyan is alakult ki a mostani helyzet stb. A karakterek gyengék.

2021.03.21 Eastern79

Halk madárdal

Adam Mason filmje a mostani covid járványra reflektál, továbbgondolva a jelenlegi helyzetet egy meglehetősen poszt-apokaliptikus jövőképet vázol fel. Elsőre azt gondoltam, hogy a mostanában felkapott áldokumentum stílust fogja képviselni a film, de kapunk egy több szálon futó történetet (a kihagyhatatlan és elcsépelt romantikus vonulattal), ami furcsává teszi az egészet, mert olyan érzést kelt, mintha a rendező sem tudta volna, mit is akar elmesélni. Demi Moore-t jó volt újra szerepelni látni, és számomra ezzel ki is merült az alkotás összes érdeme. Újat nem mond, csak azért csinálni egy filmet a covidról – ami ráadásul fiktív találgatásokba bocsátkozik –, hogy még jobban beemelje a témát a köztudatba, pedig teljesen felesleges volt.

A film összbevétele 409 321 dollár volt (imdb.com).

A film forgatása két és fél hétig tartott.Szerző: Bence377940

A teljes forgatókönyv és a forgatás is a 2020-as világjárvány alatt készült.Szerző: Bence377940