Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Félix   2020. 10. 26.

Greenland, vagy inkább... Horrorland?!?!?!?

Nem töltöttem be a tizenhatot, talán ez az oka, hogy nem találom valami jónak ezt a filmet. De a teremben voltak olyan emberek, akik már rég betöltötték a tizenhatot, és nem voltak oda ezért a filmért. Nem baj, engem nem annyira fogott meg, nem annyira érdekes a sztori, ez nem vitás. Mindegy, a lényeg csak az, hogy a főszereplő be kell vigye a családját a bunkerba. Nem hogy még a benne lévő jeleneteket értékeljem, a sztori se jött be annyira. Na, majd mikor még mozizok, jobb filmet nézek.

HETEDIK   2020. 09. 25.

Szerintem ez még az Űrvihart is alulmúlja. Nézhetjük egy család teljesen érdektelen menekülését és kb. ennyi. Az a néhány másodpercnyi aszteroidás jelenet pedig benn az előzetesben. Ezt minek, kinek?

Hámori Balázs Nézhetetlen  2020. 10. 03.

A példa, hogyan NEM szabad filmet készíteni

Mikor hallottam, hogy jön egy új apokaliptikus film, örültem, és mikor megláttam, hogy Gerard Butler a főszereplő, rögtön tudtam, hogy ez nem lesz egy erős film, mivel szegény ma már inkább olyan, mint Steven Segal a vége felé, annyi különbséggel, ho... teljes kritika»

indingo   2020. 10. 26.

Szeretem a katasztrófafilmeket, de ez valahogy semmi újat nem adott az amúgy oly népszerű filmes témához. Egyszer meg lehetett nézni, de nem valami maradandó.

Bazzzsi   2020. 10. 10.

Kicsit olyan érzésem volt, mintha a 2012-tt forgatták volna újra csak Gerard Butler a főszereplő. Az persze fényévekkel jobb.

HannaK   2020. 10. 09.

Sok új ötlet nem volt benne. Egynek elment, de nincs új a nap alatt. Annyi ilyen katasztrófa filmet csinálnak, hogy a végén még valóra válik.

Szilárd Lakatos   2020. 09. 26.

jó de még sem

Kicsit csalódtam a filmben.Elég gyenge lett még ha látványos lett akkor is.Szüreális a film .Katasztrófa közelit a föld felé .Nem tud senki semmit .Mennekülés hegyén hátán mindeki de felesleges ugy is meghalunk.De még sem .És persze megmenekülünk 9 hónap mulva .Ennyi ....... összeségében nem érdemes megnézni .3** csillag

A film összbevétele 17 600 000 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 98 632 355 forintot termelt. A hazai mozik összesen 61 867 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Eredetileg Sam Elliott játszotta volna el Dale (papa) szerepét, de nem tudtak megegyezni, így kapta végül a szerepet Scott Glenn.

(Hámori Balázs )

Ric Roman Waugh és Gerard Butler második közös filmje a Támadás a Fehér Ház ellen 3 után.

Ric Roman Waugh renDező és David Buckley zeneszerző ismét együtt dolgozott a Támadás a Fehér Ház ellen 3 után.

A film forgatása 2019 júniusában kezdődött meg, és augusztus 16-án ért véget. A munkálatok Atlantában, Georiga államban zajlottak.

Az eredeti tervek szerint a filmet Neill Blomkamp renDezte volna Chris Evans főszereplésével, de miután Blomkamp visszalépett, végül a színész sem vállalata a szerepet.

A film premierjét eredetileg június 12-re tűzte ki az STX Entertainment, de a koronavírus-járvány miatt a bemutatót többször is el kellett halasztani. A film végső premierdátuma augusztus 14. lett.

A Greenland – Az utolsó menedék azért húz néhány meglepőt is, és a felépítése sem átlagos, így van miért izgulni időnként (a semmiből jövő üstököszápornál pedig végre öröm a szemnek a praktikus effektek használata), de összességében csupán egy Emmerich-lighttal van dolgunk. több»

A Greenland – Az utolsó menedék mindent egybevetve egy vasárnap délutáni TV-s katasztrófafilm szintjén rekedt, aminek semmi keresnivalója a moziban. több»