The Doorman - Több mint portás (2020)

The Doorman

Jean Reno
Jean Reno
Ruby Rose

Huntermark13   2022. 03. 06.

Igazából semmi extra, mégis szerethető. Nem akar ez a film többnek látszani mint ami, egyestés kikapcsolódás. Az akciójelenetek erre alkalmasak, mert azok azért rendben vannak.

Kriston   2021. 05. 03.

Okés, hát nekem általában nincs különösebben gondom Ruby Rose-zal, de ebben a filmben még saját magát is alulmúlta. Annyira sablonos sztori kerekedett ki az egészből, hogy mentségére legyen mondva, még egy igazán jó színész sem tudott volna mit kihoz... több»

uniterra   2021. 05. 04.

100 egy tucat akciófilm. Magányos harcos, aki kézbe veszi a megfegyelmezést, sűrű nyögések közepette.

Dani   2021. 05. 12.

Őszintén szólva nem sokat vártam ettől a filmtől, a kiüresedett sztori mellett már csak a színészi alakítások a borzalmasabbak. Az akciók összeségében egészen rendben voltak, de nem hinném, hogy még valaha újra meg fogom nézni.

ordas   2021. 05. 07.

Szerintem manapság egy ilyen akciófilm minden várakozást alulmúl, nem hiszem, hogy ez sokakat bevonzana majd a mozikba, szerintem kár is volt elkészíteni.

A film összbevétele 270 863 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 158 915 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 314 490 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film főszerepét alakító Ruby Rose fiatal kora ellenére nagy tapasztaltra tett szert az akciófilmek világában (xXx, Kaptár franchise, John Wick 2, Meg - Az őscápa, Batwoman).

A filmet már 2016 februárjában bejelentették, de az első hivatalos anyagot (egy fotót a főszereplőről) csak 2020 elején hozták nyilvánosságra.

A film főszerepét eredetileg Katie Holmes alakította volna, de miután végül mégsem vállalat a forgatást, Ruby Rose vette át a helyét.

A film forgatása 2019 májusában kezdődött meg.

2019 februárjában jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepét Ruby Rose alakítja majd.

Mindent összevetve a The Doorman – Több mint portás egy kellemetlenül klisés darab lett, amit ezerszer látott panelekből tákoltak össze. több»