The Doorman - Több mint portás

The Doorman
Jean Reno
Jean Reno
Ruby Rose

Miután egy egykori tengerészgyalogos visszatér a harcokból, megismerkedik egy New York-i családdal. Amikor egy rablóbanda megpróbál erőszakkal behatolni a család otthonába, hogy ellopjanak egy rendkívül értékes festményt, a nő félelmet nem ismerve veszi fel a harcot, hogy megvédje az ott lakókat.… Több

Forgatókönyvíró: Matt McAllester, Greg Williams
Premier (HU): 2021.05.13.
Forgalmazó: Vertigo

2024.01.13 georgebenson Nézhetetlen

Ultragagyi

A műfaj legalja, konkrétan nézhetetlen. Szegény Reno valószínűleg már nem kap szerepet sehol, ezért adta a nevét ehhez a mélyrepüléshez. Fénykorában a röhögéstől vinnyogva dobta volna vissza ezt a forgatókönyvet. A sztori önmagában vicc. Ebből aztán értelemszerűen következik, hogy a film egyéb alkotóelemei, mint pl. a szánalmasan gyenge akciójelenetektől kezdve a párbeszédekig, a minősíthetetlenül gyenge kategóriába sorolja ezt a valamit. Ha lenne haragosom, mindenképpen javasolnám neki a film (?) megtekintését.

2021.05.04 uniterra

100 egy tucat akciófilm. Magányos harcos, aki kézbe veszi a megfegyelmezést, sűrű nyögések közepette.

2021.05.03 Kriston

Okés, hát nekem általában nincs különösebben gondom Ruby Rose-zal, de ebben a filmben még saját magát is alulmúlta. Annyira sablonos sztori kerekedett ki az egészből, hogy mentségére legyen mondva, még egy igazán jó színész sem tudott volna mit kihoz... Több

2024.01.12 puszpang

Nehéz dolog a színészet.

Nincs is benne sok. Egy ízléstelenül tetovált, Kevin McCallister fizikumú főhős előadja a Die Hard 1-et. Mentségére szolgáljon, hogy a rosszak sincsenek a helyzet magaslatán. A rendőrök meg szimpla kellékek. A jelenetek annyira olcsók, hogy az ingyen fogható televíziócsatornáknak semmit sem kell kivágni a filmből, hogy leadhassák az esti mese után. A jelenetek egymásutániságával nagy problémák vannak. Hol volt a rendező?

2022.03.06 Huntermark13

Igazából semmi extra, mégis szerethető. Nem akar ez a film többnek látszani mint ami, egyestés kikapcsolódás. Az akciójelenetek erre alkalmasak, mert azok azért rendben vannak.

A film összbevétele 270 863 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 158 915 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 314 490 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film főszerepét alakító Ruby Rose fiatal kora ellenére nagy tapasztaltra tett szert az akciófilmek világában (xXx, Kaptár franchise, John Wick 2, Meg - Az őscápa, Batwoman).Szerző: hp

A filmet már 2016 februárjában bejelentették, de az első hivatalos anyagot (egy fotót a főszereplőről) csak 2020 elején hozták nyilvánosságra.Szerző: hp

A film főszerepét eredetileg Katie Holmes alakította volna, de miután végül mégsem vállalat a forgatást, Ruby Rose vette át a helyét. Szerző: hp

A film forgatása 2019 májusában kezdődött meg. Szerző: hp

(2021. 05. 13.)
Mindent összevetve a The Doorman – Több mint portás egy kellemetlenül klisés darab lett, amit ezerszer látott panelekből tákoltak össze. Több

(2021. 05. 11.)
The Doorman (2020)
Megtekintés: Az a baj ezzel a filmmel, hogy egyszerűen nem képes rendesen egy középszert sem hozni, ami akciófilmnél, manapság, hátrány. A műfajban már készültek női főhőst bemutató produkciók, amik lehet, hogy mai szemmel kifejezetten viccesek lehetnek, de szerintem nagyon sokat nyom a latban, hogy a hősnő kedvelhető és hiteles legyen. Nem tudom, ... Több
Szent játékok
A végső lista