Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Fertőzés

Syracuse   2020. 03. 28.

2020.03.26-án láttam a filmet és hát mit mondjak, nem nyújtott jó szórakozást. Nagyon sok dologban fellelhető volt a párhuzam és csak remélni tudom, hogy a jelenlegi helyzet nem fog úgy elfajulni, ahogy itt bemutatják.

indingo   2017. 04. 10.

Egynek elment, de valami hiányzott az egész történetből. Az ahogy a vírus elterjed annak az egy perces bemutatását néztem volna egy picit bővebben. A sztárparádé se illet a filmhez.

Deku   2017. 10. 22.

Vártam tőle valami nagyon nagy szereplést de semmi se jött át amit gondoltam. Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem.

Szilonka   2020. 02. 16.

A témában már ezer film készült, de ez mégis egy összerakott story lett. Leginkább annak a szemléltetése tetszett, ahogy a fertőzés terjedt.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Én csodálkozom, hogy még nem történt hasonló a való életben. A XXI. században elkerülhetetlen egy hasonló vírus okozta káosz. Jól felépített sztori volt.

Matt Damon
Matt Damon
Laurence Fishburne
Laurence Fishburne

135,5 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

60 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Lorraine Vasquez íróasztala egy San Francisco Chronicle riporteréé, Benny Evangelistáé, amely legendásan rendetlen. A stáb semmit sem változtatott rajta.

(SódóGA)