Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Róbert Molnár   2020. 05. 09.

Elég komoly színészi gárdát sikerült összehozni ehhez a filmhez. Most így koronavírus idején belefutottam ebbe a műbe, és gondoltam megnézem. Viszont nem igazán tudott lekötni. Egyszer nézhető kategória, és összeteszem a kezem, hogy ez a mostani víru... több»

indingo   2017. 04. 10.

Egynek elment, de valami hiányzott az egész történetből. Az ahogy a vírus elterjed annak az egy perces bemutatását néztem volna egy picit bővebben. A sztárparádé se illet a filmhez.

Deku   2017. 10. 22.

Vártam tőle valami nagyon nagy szereplést de semmi se jött át amit gondoltam. Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Nem ez Matt Damon legjobb mozija. Sőt... Nem is igazán jó film.Lassú,vontatott,és kifejezetten erőltetett.Olyan nem nagyon hihetős sztori.Nem tud élményt adni.Megnéztem,és ennyi.Semmi több.

Szilonka   2020. 02. 16.

A témában már ezer film készült, de ez mégis egy összerakott story lett. Leginkább annak a szemléltetése tetszett, ahogy a fertőzés terjedt.

Yosihiro   2020. 04. 13.

Fertőzés 2020

Igen megnéztem ezt a filmet hiszen annyi fórumon és annyi véleményt olvastam már róla. Ez a forgatókönyv azért némileg eltér a valóságtól de ha igazából nagyon sok hasonlóság van. A filmben is mint a való életben ez a vírus csupán a gazdasági és hatalmi átrendeződésesk idéjét hivatott lefedni. Igazából szakmailag az orvosok és professzorok mindenhol azt mondják ez fel van fújva, de persze nem mehetünk el mellette. A film története több szálon fut és remek színészekkel van telitüzdelve. Ezzel a film egy színvonalat hoz ami a jó kategóriába emelei ezt a produkciót. Összeségében a történet forgatókönyve remek és a rendezés vágás is rendben volt. A színészek hozzák a szerepüket igazából nem emelenék kisenkit ez csapatmunka volt így a jó osztályzat jár. A hang és zenei effektek csak közepes, de a film így is megérdemli a négy csillagot nálam. Igazából pluszt nem ad a film, némi feszültésg és izgalom is van de a mostani helyzetre való tekintettel mégis érdekes volt látni az összecsengéseket és azt, hogy talán hogy dolgozik a WHO. Reméljük a való életben ettöl jobb befejezés vár ránk de ezt nem tudhatjuk biztosra mert a háttérhatalamak úgy játszanak velünk mint macska az egérrel.... Üdv Yosi

TomÁcs   2018. 04. 26.

Én csodálkozom, hogy még nem történt hasonló a való életben. A XXI. században elkerülhetetlen egy hasonló vírus okozta káosz. Jól felépített sztori volt.

Matt Damon
Matt Damon
Laurence Fishburne
Laurence Fishburne

135,5 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

60 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Lorraine Vasquez íróasztala egy San Francisco Chronicle riporteréé, Benny Evangelistáé, amely legendásan rendetlen. A stáb semmit sem változtatott rajta.

(SódóGA)

Matt Damon, Gwyneth Paltrow és Jude Law az 1999-ben bemutatott A tehetséges Mr. Ripley című drámában is együtt játszottak.

(SódóGA)

Kate Winslet jeleneteit mindössze 10 nap alatt vették fel.

(SódóGA)

A film promóciójához a Warner Bros. Pictures Canada 2 óriási petri-csészét építtetett. A bennük lévő gombák és baktériumok pár nap alatt kirajzolták a film címét.

(SódóGA)

A férfi, akivel Beth telefonon beszél, a rendező Steven Soderbergh volt.