Fertőzés

Matt Damon
Matt Damon
Laurence Fishburne
Laurence Fishburne

Az igazi veszélyt az emberiségre nem a fegyverek jelentik, hanem a természet. Egy családanya visszatérve távol-keleti útjáról rosszul lesz. Kiderül, hogy betegségéért egy olyan vírus felelős, amely szinte megállíthatatlanul terjed a világban. Egy maroknyi tudós csapat azonban felveszi a harcot… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Arab Emírségek
Premier (HU): 2011.10.13.

2024.02.22 Schumy1

Durva szembesülni azzal, hogy valóban megtörténhet az, amit megfilmesítenek. Nekem ilyen érzésem volt, hogy szinte megjósolták a jövőt. Jó sztori, kivitelezés, egy élvezetes film lett.

2017.04.10 indingo

Egynek elment, de valami hiányzott az egész történetből. Az ahogy a vírus elterjed annak az egy perces bemutatását néztem volna egy picit bővebben. A sztárparádé se illet a filmhez.

Nem ez Matt Damon legjobb mozija. Sőt... Nem is igazán jó film.Lassú,vontatott,és kifejezetten erőltetett.Olyan nem nagyon hihetős sztori.Nem tud élményt adni.Megnéztem,és ennyi.Semmi több.

2020.04.13 Yosihiro

Fertőzés 2020

Igen megnéztem ezt a filmet hiszen annyi fórumon és annyi véleményt olvastam már róla. Ez a forgatókönyv azért némileg eltér a valóságtól de ha igazából nagyon sok hasonlóság van. A filmben is mint a való életben ez a vírus csupán a gazdasági és hatalmi átrendeződésesk idéjét hivatott lefedni. Igazából szakmailag az orvosok és professzorok mindenhol azt mondják ez fel van fújva, de persze nem mehetünk el mellette. A film története több szálon fut és remek színészekkel van telitüzdelve. Ezzel a film egy színvonalat hoz ami a jó kategóriába emelei ezt a produkciót. Összeségében a történet forgatókönyve remek és a rendezés vágás is rendben volt. A színészek hozzák a szerepüket igazából nem emelenék kisenkit ez csapatmunka volt így a jó osztályzat jár. A hang és zenei effektek csak közepes, de a film így is megérdemli a négy csillagot nálam. Igazából pluszt nem ad a film, némi feszültésg és izgalom is van de a mostani helyzetre való tekintettel mégis érdekes volt látni az összecsengéseket és azt, hogy talán hogy dolgozik a WHO. Reméljük a való életben ettöl jobb befejezés vár ránk de ezt nem tudhatjuk biztosra mert a háttérhatalamak úgy játszanak velünk mint macska az egérrel.... Üdv Yosi

2017.10.22 Deku

Vártam tőle valami nagyon nagy szereplést de semmi se jött át amit gondoltam. Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem.

135,5 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

60 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

Lorraine Vasquez íróasztala egy San Francisco Chronicle riporteréé, Benny Evangelistáé, amely legendásan rendetlen. A stáb semmit sem változtatott rajta.Szerző: SódóGA

Matt Damon, Gwyneth Paltrow és Jude Law az 1999-ben bemutatott A tehetséges Mr. Ripley című drámában is együtt játszottak.Szerző: SódóGA