Fertőzés

Contagion

2024.02.22 Schumy1

Durva szembesülni azzal, hogy valóban megtörténhet az, amit megfilmesítenek. Nekem ilyen érzésem volt, hogy szinte megjósolták a jövőt. Jó sztori, kivitelezés, egy élvezetes film lett.

Nem ez Matt Damon legjobb mozija. Sőt... Nem is igazán jó film.Lassú,vontatott,és kifejezetten erőltetett.Olyan nem nagyon hihetős sztori.Nem tud élményt adni.Megnéztem,és ennyi.Semmi több.

2017.04.10 indingo

Egynek elment, de valami hiányzott az egész történetből. Az ahogy a vírus elterjed annak az egy perces bemutatását néztem volna egy picit bővebben. A sztárparádé se illet a filmhez.

2020.04.13 Yosihiro

Fertőzés 2020

Igen megnéztem ezt a filmet hiszen annyi fórumon és annyi véleményt olvastam már róla. Ez a forgatókönyv azért némileg eltér a valóságtól de ha igazából nagyon sok hasonlóság van. A filmben is mint a való életben ez a vírus csupán a gazdasági és hatalmi átrendeződésesk idéjét hivatott lefedni. Igazából szakmailag az orvosok és professzorok mindenhol azt mondják ez fel van fújva, de persze nem mehetünk el mellette. A film története több szálon fut és remek színészekkel van telitüzdelve. Ezzel a film egy színvonalat hoz ami a jó kategóriába emelei ezt a produkciót. Összeségében a történet forgatókönyve remek és a rendezés vágás is rendben volt. A színészek hozzák a szerepüket igazából nem emelenék kisenkit ez csapatmunka volt így a jó osztályzat jár. A hang és zenei effektek csak közepes, de a film így is megérdemli a négy csillagot nálam. Igazából pluszt nem ad a film, némi feszültésg és izgalom is van de a mostani helyzetre való tekintettel mégis érdekes volt látni az összecsengéseket és azt, hogy talán hogy dolgozik a WHO. Reméljük a való életben ettöl jobb befejezés vár ránk de ezt nem tudhatjuk biztosra mert a háttérhatalamak úgy játszanak velünk mint macska az egérrel.... Üdv Yosi

2017.10.22 Deku

Vártam tőle valami nagyon nagy szereplést de semmi se jött át amit gondoltam. Nagyon alap lett volna ez a film de nem lett. Nem mondom azt rá, hogy nézze meg bárki mert nagyon megosztó lett legalábbis nekem.

2024.01.16 Erik Csok

Mai szemmel is egy átérezhető helyzetet mutat be!

Régóta érdekelt már ez a film, most sikerült megnézni. Tipikusan az a film volt, hogy mindig ment a tv-ben, és csak az elejét láttam, pedig 2020-ban, mikor tombolt a koronavírus, akkor nagyon felkapott volt, nem véletlenül, mert tényleg nagyon hajaz arra a helyzetre ez a film, csak itt vannak durvább dolgok is. Nézése közben tényleg ráismertem egy-két dologra, mert így ment ez 4 évvel ezelőtt itt is valamennyire. Szerintem egy izgalmas darab, nagyon jó zenékkel, feszült is, lehet izgulni a karakterekért, és csupa A kategóriás színész játszik benne, egyébként mindenki jól alakít, de Matt Damon és Jude Law kiemelkedik a többségből szerintem. Női főszereplők közül pedig Kate Winslet játszik a legjobban, de ez csak az én véleményem. Összességében akit érdekel, az megnézheti, tényleg egy jó kis film, és ha úgy vesszük, még jövőt is jósolt, mert tudjuk, mi következett be 2020 márciusában!

2018.04.26 TomÁcs

Én csodálkozom, hogy még nem történt hasonló a való életben. A XXI. században elkerülhetetlen egy hasonló vírus okozta káosz. Jól felépített sztori volt.

2020.02.16 Szilonka

A témában már ezer film készült, de ez mégis egy összerakott story lett. Leginkább annak a szemléltetése tetszett, ahogy a fertőzés terjedt.

2019.01.13 rainman

A megjelenésekori negatív kritikák miatt egészen mostanáig kerülgettem csak. Hiba volt. Sok felől olvastam, hogy unalmas. Badarság! Ugyan nem rohan eszeveszettül a film, viszont végig izgalmas, feszült, időnként pedig dermesztő. A Vírus című filmmel ... Több

2018.12.10 harnas1207

Tetszett ez a fajta megközelítése a tipikus fertőzős sztorinak. Ilyesmit akart a Z Word War is bemutatni sikertelenül. Üde kis színfolt volt ez a film, még ha nem is lett egy maradandó alkotás.

2018.12.28 VvV

Az alapelgondolás egészen félelmetes, a történetvezetése is egész kellemes.

2017.12.19 Greeta

Szeretem a katasztrófa filmeket. Ez egy közepes alkotás lett, voltak benne jó ötletek, de unalmas jelenetek is szép számmal. Furcsa volt Kate Winsletet egy ilyen kaliberű filmben látni.

2019.03.05 Timcsi

Igazi sztárdömping ami akár jó is lehetne. Nekem picit sok volt ez a mindent elpusztító vírus, ami utána hipp-hopp megoldódik.

2019.05.01 petraszab

Nem volt valami különleges a film, várható volt a befejezése. Lassan csordogál a története, a jelenetek eléggé kiszámíthatóak.