Utazók

Passengers

Movieaddicts.hu
2017/01/13

A rendező előző filmjével szemben határozottan gyengébb, „egyszer-nézhetős” hollywoodi film lett az Utazók, azonban még így is megvan a maga izgalma és kellően látványos is ahhoz, hogy kikapcsolja az embert, főleg ha az ember párban van. Olyan a film, mint egy átveréses vakrandi csak kellemes utóízzel. Több

Vox.hu
2017/01/13

Az Utazók pofátlanul arra épít, hogy az ember nem elmélkedik el rajta, csak befogadja a szemkápráztató látványt, és a készen tálalt érzelmeket. Több

Lone Wolf
2017/01/16

Csodálatos történet, én hatása alá kerültem, nem tagadom. Megrázott, megviselt, elgondolkodtatott. Filmélményt adott, a kifejezés legnemesebb értelmében. Több

Smoking Barrels
2017/01/22

Vállalható, két sztárjának köszönhetően egyszerűségében is többnyire élvezetes film a Passengers, de kifejezetten keserű szájízt hagyhat maga után mindazok között, akik nem érik be szimpla rutinmunkával. Több

Filmertek.blog.hu
2017/01/26

Sok jót nem tudok elmondani a filmről. Fellángolásaiban emlékeztet egy filmre, de alapvetően egy borzasztóan érdektelen, unalmas, alkotás, amelynek bizony véres a torka. A legfájóbb azonban, hogy totálisan hagyja parlagon heverni azokat a morális kérdéseket, amelyet egy jobb rendező, jobb író alig várt volna, hogy beleemeljen és kihozzon belőle valamit. Nem hiányzott ez a film senkinek sem a Sonynál azt hiszem. Több

Smoking Barrels
2017/01/31

Hessteg.com
2017/02/03

Nem is tudom mit mondhatnék erről a filmről? Talán, ha össze kellene foglalnom pár szóban, akkor azt mondanám, hogy nem erre számítottam. A spoilerezést elkerülendő, elég, ha annyit mondok, az Utazók című film nem azt adja vissza a kedves mozi nézőknek, amit a trailer alapján várnak. Több

Supernatural Movies
2017/05/14

Értékelés: 6.5/10
Jól esik, de nem lakunk jól vele. Több

Dewer
2018/03/24

Mégis azt kell mondjam - bár nem mindenkinek való - az Utazók egy valódi filmélmény és érzelmi hullámvasút, amire érdemes felülni 116 perc erejéig. Akár most, éppen egy évvel az első mozibemutatók után is. Több

jerrycomovie
2018/12/06

Passengers (2016)
"Egészen jól tudtam szórakozni ezen a filmen, még annak ellenére is, hogy az egyik legfontosabb kérdését a végére simán elmismásolják. Mert szerencsére, legalább szó lett róla, hogy erkölcsileg... De ne vágjunk ennyire a közepébe!" Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!