Rideg világ

Equals

2020.10.20 Mireagle

Modern 1984

Méltatlanul lepontozott film. Zseniális atmoszférája van, a színészek is jól játszották a szerepüket, szerintem nagyszerű alkotás.

2017.05.02 indingo

A sztori és látvány egész jó volt. Picit lassú volt az egész film és valamit még vártam volna a végére. Sok más film is eszembe jutott róla. Összességében nem volt rossz.

2019.06.19 HercegPeter

A film mondanivalója már pár perc után egyértelművé válik. A jövőben nincs háború, nincs éhínség, cserébe az embereknek meg kell válniuk az érzelmektől, hiszen az az alapja minden rossznak. Nem egyszerűen nincsenek érzések, hanem komoly betegséggé vá... Több

2019.08.12 Szilonka

Minden jövőben story arról szól, hogy nagyon szar lesz nekünk. A története elég egyszerű, eseménymentes.

2019.04.05 BoBamburg Nézhetetlen

Nehéz volt nem arra gondolni a film nézése közben, hogy az Equilibrium mennyire király film, ez pedig mennyire nem az. Az alapkoncepció ugyanaz mindkét filmnél, csak, míg az előbbi jól megvalósította és lényegében kimaxolta a témában rejlő lehetősége... Több

2018.12.28 VvV

Elég lagymatag történet és a szereplők se élték bele túlságosan magukat a szerepbe.

2017.11.03 Bazzzsi

Picit az Emlékek őre és A szolgálólány meséje című filmek jutottak róla eszembe. Picit lehetett volna erősebb története, mert adva voltak a feltételek egy jó filmhez.

2016.11.14 hsanya182

Szép lassú lefolyású film mely egy jövőbeli beteg világban játszódik, ahol a szerelem és az érzelmek betegségnek számítanak. Megpróbálja legyőzni a társadalom, gyógyszerekkel kezelni. Főhőseink egy fiatal pár akik megpróbálják legyőzni magukban és ni... Több

2018.04.24 TomÁcs

Kristen Stewart a szokásos enervált alakítást, ami még jól is állt a filmnek. Kicsit lassú a története és nem sok minden derül ki arról, hogyan is került ilyen állapotba az emberiség.

2017.07.24 Lonka

Látványban ez a világos-fényes koncepció tetszett, megragadó volt. Történetben érdekes, de a szerelmi szál kicsit halovány volt, egy intenzívebb jobban illet volna a filmhez.

2017.12.18 Greeta

A története 20 percbe is belefért volna. Eléggé lassú a történetvezetése, pedig leírás alapján egy érdekes történet bontakozott ki a fejembe, de csak ott.

2016.11.17 cinderella

Az eleje rettentően unalmas és helyenként elég nehéz volt tovább nézni, de maga a témakör kifejezetten érdekes. Tipikusan az a film, ami mellett lehet mást csinálni, mert nem igényel folyamatos odafigyelést, ha az ember pár percre nem néz oda, akkor ... Több

2017.07.10 matyas

Lassú film, de brutálisan jó atmoszférával. Stewart pedig egyre jobb színésznővé válik, már rég kitört az Alkonyat filmek skatulyájából, gratula neki.

2016.11.15 Manfred

Egyedülálló és rendhagyó futurisztikus dráma, ami tényleg eltér a megszokott sablonos drámáktól. Képi világát tekintve is látványos, és a sztori is érdekes.