Az emlékek őre

The Giver

2023.12.15 Majorkas

Jó volt

Nagyon kiszámítható volt a befejezés, és ezért nem durrant akkorát, mint vártam.

2017.04.15 indingo

Ritka manapság egy mozifilmnél, hogy van mondanivaló is a látvány mögött. Ezt a kiszínesedő elbeszélésmódot nagyon élveztem, jól kitalálták a készítők.

2015.01.25 hp

Volt ebben potenciál, de végül ez is csak egy lett a manapság divatos young-adult filmek közül. A súlyosabb sci-fi filmek előtt jó bevezető lehet a műfajjal ismerkedőknek, de ezen azért gyorsan túl lehet lépni.

Jeff Bridgesen kívül (akit nagyon nem kedvelek pedig) a színészek inkább bénáztak, mint játszottak. A története olcsó ponyva, a kivitelezése szintén. Nálam gyenge, rosszabb napokon pedig csak simán rossz.

2015.01.29 dulkap

Érdekes bár nem újkeletü a téma. Sajnos azonban ezeket a kérdéseket elég szájbarágósan és egy tinifilm színvonalán mutatja be sok hibával. A filmélményt Bridges menti meg nálam a teljesen rossztól.

2017.10.14 Deku

Meryl miatt mertem belevágni de sajnos ő sem volt húzóereje a filmnek. Ez a film elvből nem tetszett, se a háttér történt se semmi. Mivel unatkoztam mégis rávettem magam. Hátha alapon lesz belőle valami de ez valami förtelmes amit itt összehordtak.

2015.08.04 kabel

A nagyon rossz tini filmek egyike. Ehhez a témához már nyúltak hozzá egyszer még évekkel ezelőtt egy érdkes akciófilm keretében. Ez a gyenge történettel rendelkező, bugyuta és semmitmondó történetszál több helyen megtörik. Jeff Bridges nem tudni mit ... Több

2019.03.24 dailyfilmsan

Eszement dolgokat mutat ez a film. Nem akarnék ilyen társadalomban élni. Ez a film kiiktatja a szabad akarat elvét, és egy olyan burokban tartja az embereket, ami minden ingert kizár. Polgárpukkasztó egy gondolat és elég ügyes volt, akinek ez kipatta... Több

2017.03.06 GedyPapa

Olvastam a könyvet mielőtt megnéztem a filmet és hozta azt, amit vártam, bár azért a könyv ebben az esetben is jobb mint a film. A téma nagyon érdekes, amit jól összeraktak, bár jobban is ki lehetett volna bontani!

2023.08.11 Bafam

Nem volt rosz, de jó se...

Langyos, lagymatag, olyan semmilyen, semmitmondó film. Vagy csak túlontúlgondolták, és ez jött ki belő. Szóval, Béláim, túltoltuk!

2020.04.17 Timon

Gyakorlatilag ezen három műfaj kombinációja egy önálló műfajt hozott létre ez a film. A fekete-fehér rész a legjobban mutatta be az ún. felhőtlenebb életformát.Az első színes résznél pedig érződött,hogy fordulatos rész közeledik.Szinte tökéletesen ki... Több

2017.05.31 Szilonka

Volt mondanivalója és a színtelenség ötlet is nagyon tetszett. Nem egy pörgős film, de mindenképpen ajánlom egy megnézésre.

2019.07.21 Ms. Akárki

Kellemes kis ellötyögős tinifilm, de ebben is több volt a potenciál, mint amit kihoztak a remek történetből. Nagyon el Love-story-sították az egész filmet, amitől így a mondanivaló is szinte elsikkadt.

2018.04.14 TomÁcs

Szeretem az olyan filmeket, ami után is még maradnak gondolatok az ember fejében. Ez is egy ilyen darab. Jól kivitelezett a története, van mondanivaló is mögötte.