Az emlékek őre

The Giver

2016.01.07 kissjanos21

A film kellemes meglepetés volt. Én nem olvastam a könyvet, de mindenképp pótolni fogom, mert elég sok megmagyarázatlan dolog maradt a film közben és végén. Összességében azt tudom mondani, hogy vállalható adaptáció, egyszer nézhető könnyed kikapcsol... Több

2015.07.22 szd91

Kissé elvont, de nagyon jó film. Bár a vége nekem ködös, hogy most akkor mi is van a világgal elpusztult vagy se. De amúgy nagyon tetszett, végig figyelni kellett, agyalni, lekötött. ha lenne folytatás szívesen megnézném.

2015.03.31 Brigusz724

Taylor Swift szereplése miatt néztem meg, ugyan nem volt sok szerepe, sokat emlegették benne inkább. Amúgy a film jó volt, a vége számomra kicsit lezáratlan maradt. Nézhető, talán még szerethető is.

2016.04.25 gazsika1978

Először könyvben olvastam, na az nagyon zseniális volt . Az után nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tudnak kihozni ebből a remek történetből, de csalódnom kellett. Rengeteg visszaemlékezés, hosszú gondolatmenetek stb. Ez persze még működhetne is, ha jó... Több

2015.07.21 london2012

Rosszabbra számítottam evvel a filmmel kapcsolatban. Kellemes meglepetés volt, hogy sokkal jobb mint arra számítottunk. Mindenképpen érdemes megnézni. Jó kis film.

2016.10.13 Hablaty

Érdekes történet és örülök, hogy végre nem trilógia. A története érdekes, egész jó volt.

2016.06.18 adamkatka

Megosztó film, megdöbbentő történésekkel, mély mondanivalóval. Nagyon jó szereplőválogatás, hitelesek a karakterek. Tetszett a befejezés, és az egész film felépítése kitűnő. Érdemes megnézni.

2018.03.18 Plisetsky

Nekem nagyon tetszett. Éppen anya nézte ezt a TV-ben, én pedig leültem mellé. Semmi reményem nem volt a filmhez, de várakozásaimat felünmúlta. Nekem igazán tetszett és ötletes volt. Végig lekötött.

2015.11.04 sztankobazsi

A könyv, amiből ez a film készül, zseniális. Az egyik legjobb a kategóriájában. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tudnak kihozni ebből a remek történetből, de csalódnom kellett. Úgy gondolom, ott rontották el a készítők, hogy megpróbálták "eladhatóvá"... Több

2015.06.07 Mr. Z

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2017.07.17 Zsuzsy

Alapvetően nem vagyok oda a kategóriáért, de ez a film bejött. Izgalmas, látványos, aktívan történnek az események, nem kiszámítható, végig szórakoztatott.

2015.08.09 fagitta

Ha a sok sablontól eltekintünk, akár jó kis film is lehetne, mert az alap ötlete egyedi, csak a kivitelezés és a megvalósítás klisékkel teli. Látványos, technikailag jó.

2015.04.25 titra

Ez a film pont olyan fiataloknak készült, mint akikről szól. Akik nem láttak még egy tucat hasonló filmet, azoknak minden új és nagyszerű lesz benne. A kiszínezést is ellőtték már azelőtt, az érzelmes szakaszt is, egy valamitől disztópikus világot me... Több

2016.08.29 GaraiV

Látványos, és mesés, varázslatos misztikus film profi színészekel. Van egy különleges hangulata a filmnek, ami magával ragadja a nézőt. Leköt és fentartja a figyelmet, egy perce sem volt unalmas.