Az emlékek őre

The Giver

2015.06.05 Rivaikun

Korrekt volt, a vége nekem túl egyszerűen zárult le, maga a felépítés tetszett, és a főbb karakterek is.

2015.04.29 NeoLinda

Jó film lehetett volna belőle, egészen érdekes a disztópia világa, de végülis ez is csak egy unalmas, egyszer nézhető, bosszantó film maradt. A fekete-fehér képek pedig... csak én érzem úgy, hogy következetlenek? Azt szeretné kifejezni, hogy a fiú el... Több

2015.01.26 csucsi0411

Nagyon tetszett a film és legalább kicsit gondolkodni is kellett benne! Szerintem érdekesen megcsinálták! Nagyon szuper volt

2015.01.25 andy07

Tetszett, bár szerintem többet is ki lehetett volna hozni ebből, de akkor lehet, hogy túl hosszú lett volna a film, vagy esetleg több részes.

2015.02.04 kriskaa

Számomra ez egy kissé ellentmondásos közepes film. Ha a vezetés nem akarja, hogy bárki is emlékezzen arra miért törőlték el az emlékeket és legfőképpen az érzéseket, akkor miért tartották életben az egyetlen embert aki mindenre emlékszik és aki ezt á... Több

2015.02.04 keepingboy69

A könyvhöz képest gyenge lett, de Meryl Streetp és Jeff Bridges megmentik a filmet, miattuk érdemes megnézni. :)

2015.02.03 mobilman89

Érdekes a fiú története, aki később jön csak rá, hogy milyen veszélyes lehet, amit csinál, hogy nem lehet csak fekete és fehér a világ, hanem változás kell. Jó film, nekem alapvetően bejön ez a young-adult műfaj.

2015.01.21 zayin

Nagyszerű, kifejezetten zseniális sci-fi dráma! Végig lekötötte a figyelmem és fenntartotta a feszültséget és persze megmutatta a lényeget, mitől élet az élet. Tette ezt úgy, hogy nem éreztem szájbarágósnak, erőltetettnek, hanem "tapasztalati" úton, ... Több

2015.01.27 Tresor

Érdekes volt. Izgalom talán egy kevés de itt nem az volt a lényeg. Nagyon jó volt.

2015.03.30 dorahuse

Bájos kis film. Eszünkbe juttatja a mindennapi kis életünk apró értékeit, a befejezése viszont nem tetszett, kicsit lapos volt :)

2015.03.30 jégvirág

Érdekes a történet, végig izgalmas a film. Az elején nekem kicsit hajazott a Beavatottra, de végül más irányt vett. A vége egy kicsit fura volt, de így is tetszett. Érdemes megnézni!

2015.03.08 laca555

Annyira semmilyen film, hogy az hihetetlen. Akar szólni valamiről, azt ilyen komolyan akarja tálalni, de egyáltalán nem sikerül neki. Unalmas, gyenge és igazából teljesen érdektelen film lett.

2015.02.21 Aziren

Úgy látom elég vegyesek a vélemények erről a filmről. Nekem tetszett, beleillik a manapság divatos utópisztikus young adult hullámba, de mégsem éreztem azt, hogy lerágott csont lenne. Az alapötlet jó, a színekkel való játék is tetszett, bár elsőre me... Több

2015.02.10 mary_chan

Még nem jutottam el a könyvig, de ennek ellenére is tetszett a film, remélem a könyv is ugyanígy leköt majd. A sztorit jól összerakták, van ebben potenciál, engem lekötött.