A hetedik fiú

Seventh Son

2024.01.29 Kinga Kecskeméti

Mély nyomot nem hagyott, az biztos!

Hogy én ezt minek néztem meg, magam sem értem. A látványvilága jó lett volna, de a történet elég gyengére sikerült. Végig azon agyaltam, hogy a szerencsés hetedik fiú fölsője, az egy parasztlegényi gúnya, vagy egy modern kori kapucnis póló.

2018.12.03 mamiéstöti2

Az egyik legjobb fantasy, amit az utóbbi időbe készítettek, de a szereplők nem törődömsége jócskán lehúzta.

2016.02.18 indingo

Eléggé tucatfilmre sikeredett sajnos. Korábbi filmekből összerakott történet, amelyhez nem kell túl sok fantázia, hogy az ember kitalálja az eseményeket. Ben Barnesról meg mindig az jut az eszembe, hogy az Eurovizios Dalversenyt is megjárta!

2015.04.26 rbernadett

Az még nem is lett volna baj, hogy egy eredeti ötlet sincs a filmben ha a kivitelezés jó, de sajnos az sem lett jó. A film legalább fele sötétben játszódik, ami nálam már eleve rossz pont, a többi része pedig unalmas.

2015.08.04 kabel

Jeff Bridges mért válal el ilyen birzasztó filmeket. Előbb a RIPD, meg az az érzelmekről szóló tini film, most meg ez a szörnyűség. A történet teljesen el lett lopva a Witcher könyvsorozatból, csak minden karaktert lebutítottak, hogy a moziba bevitt ... Több

2016.05.20 Orosz István

Előzetes alapján nagyon megtetszett felhívtam a haveromat, majd rávettem menjünk el moziba. Megtörtént. Csalódottan jöttünk ki. A látvány nagyon jó volt, de még a látvány se tudta kompenzálni a dolgokat.

2019.05.04 dailyfilmsan

Sajnos nagy csalódás volt ez a film, pedig sok jó része is lenne ennek a filmnek de nagyon elsiklott. Ez talán annak köszönhető, hogy hiába voltak jó színészek benne nem vették komolyan a dolgot. Hiába lett volna izgalams a történet és ötletes a szöv... Több

2017.05.31 Szilonka

Egynek elment a film, de több tucat ilyen film készült már, ahol legalább a történet izgalmas.

2019.07.21 Ms. Akárki

Jó alapanyag, rosszul feldolgozva. Még így is nagyon jó film lett, de a színészekkel nem vagyok megelégedve. Az animáció meg bűntény, hogy mennyire el lett kapkodva. Sajnálom, mert többet vártam ettől az alkotástól az előzeteseket látva.

2019.06.22 Norbert93

Ami érdemleges történt a filmben, azt mindent láthattunk az előzetesben. Gyenge, de látványos fantasy, amiből egyre több születik manapság, s nagy részben mind bukásra van ítélve. A film egyébiránt minden hibája és gyengesége ellenére is nézhető, s bugyutaságát feledteti a látványvilága és fantasy mivolta.

2018.04.14 TomÁcs

Eléggé kiszámítható volt a dolog már az elejétől fogva, kár mert az előzetese azért egy kicsit izgalmasabb filmet ígért. Egyszer azért meg lehetett nézni.

2016.05.23 VvV

Elég gyengére sikeredett sajnos, közhelyes és sablonokkal megtűzdelt film. Semmi újszerű nem volt benne és a látványa sem fogott meg.

2020.07.12 stevepisti

Kár érte!

Egy nagyon jó ötletből, szerintem keveset sikerült megvalósitani. Kesze - kusza történet. Sokkal többet vártam ettől a filmtől!

2016.02.19 Lonka

Olyan tucatsztori volt, semmi újdonság, eredeti ötlet nem volt benne. A sárkányok is elég furcsák voltak. A néhány ismertebb név nélkül még inkább semmitmondó lenne.