A hetedik fiú

Seventh Son

2015.03.07 horvi21

Jeff Bridges mostanában állandóan a bölcs mentort alakítja, ami jól is áll neki, de picit lehetne bátrabb is. A film egyértelműen a látványra megy, annál többet nem is igazán nyújt.

2015.05.11 xsad60

Nem tetszett. Rendkívül átgondolatlan volt, össze vissza halmozták az apró részleteket amik a végén nem álltak össze egy egységes valamivé. Ami működött a TLOTR trilógiában és a Hobbitban az itt sajnos nem.

2015.02.09 Roli85

Sajnos kidobott mozi pénz volt,pedig vártam az előzetes alapján. A történet egy üres lufi volt,a látvány néhol kielégítő volt,de egyáltalán nem vitte el az sem a hátán a filmet. Persze az önmagában szinte soha.Legalább egy olyan limonádét vártam tőle... Több

2015.02.17 Zeusz lánya

Aki Trónok harca megszállott, vagy csak szimplán szereti a középkorban játszódó filmeket, a mágiát, a kardokat és a sárkányokat annak csak ajánlani tudom! :)

2015.01.29 nekosan01

Számomra nagyon gyenge volt, nem volt nagy durranása a történetnek, szerintem lapos volt a sztori. A vége felé már alig vártam, hogy mehessek kifelé. Egyetértek azzal, hogy Havas John jobb lett volna a szerepre, a főszereplő számomra túl "nyüzüge" volt.