A hetedik fiú

Seventh Son

2016.09.28 Greeta

Unalmas sajnos és a látványa is gyenge. Vannak benne ismert színészek, de azok sem tudják megmenteni a sztorit.

2019.01.23 Timcsi

A történelmi hatás talán javított valamit a filmen, maga a története nekem tetszett.

2019.04.27 petraszab

Nálam inkább volt paródia a film, mint egy misztikus történet. Nem tudtam komolyan venni.

2015.01.26 hackerjulcsi

Gyűrűk ura utánzat, nem ajánlom senkinek!

2015.04.23 Bizsu82

Nekem bejött ez a misztikus, kicsit meseszerű film. Modern és érdeklődést felkeltő, szórakoztató. Látványos film, látványos szereplőkkel. Nem egy eget rengető alkotás, de engem szórakoztatott, szerintem érdemes megnézni.

2015.04.27 Curacao86

Látványos, és a szépfiú főszereplő mellett van benne két nagy név is. Ez viszont kevés, egyszerűen nem lehet érezni azt, hogy egy ütős és érdekes történettel találtuk magunkat szembe, mert ezt a filmet még a látvány sem menti meg. :(

2016.05.09 hell.l

Ez a film nem hozta be az előzetese alapján várható elvárásokat. Pedig remek színészek szerepelnek benne. A történetből akár jobbat is kihozhattak volna kellő fantázia segítségével, de így ez felejtős, egyszer nézős film lett.

2016.04.23 HanGa

A neves szereplők ellenére is nagyon gyengének találom, semmi újdonságot nem hoz. A történet egy-egy jeleneteit már láttuk más filmekben. Unalmasnak is találtam.

2017.08.14 czigler.nora

Amikor anno láttam a trailert, hetekig vártam, hogy hú majd ez mekkora film lesz. Hát ekkora csalódást te jó ég. Iszonyúan buta, szánalmas, klisés valami..

2015.11.11 [email protected]

Kissé sablonos film sok hasonlót láttunk már a kategóriában. Különösebben nem fogott meg de azért egyszeri nézésre szórakoztató és moziban látványos. Egyszer megéri.

2017.06.30 Plisetsky

Háát, nem volt egy nagy története, az akció jelenet az elég jó volt, de maga úgy az egész teljesen átlagosan teljesített. Számomra nagyon átlagosra sikeredett...

2015.06.19 kovi23

Egyszer meg lehet nézni, de amúgy felejtős. Kissé elavult a történet, sok a hasra ütésszerű dolog, pl. hogy hogyan találja meg a hetedik fiút, véletlenül, vagy mi?, és a látványvilága sem tetszett annyira.

2016.05.21 Gecko

Ez sem az igazi. Fantazynak kinéző katyvasz ,minimális történet,kis középkor,boszorkányság. Sokkal jobbat is ki lehett volna hozni belőle. Lehetett volna fordulatosabb és akcióban bővelkedőbb .

2015.08.05 fagitta

Úgy ahogy van, tetszett a film. Nem értem a sok negatív kritikát. Egy fantasy akció filmek pont ilyennek kell lennie. A történet nem elcsépelt, izgalmas a cselekmény és jók a látványelemek.