A hetedik fiú

Seventh Son

2015.01.25 andy07

Szerintem laza, kis kellemes film. Egyszer megnézhető, elég látványos

2015.03.13 Krekk

Én úgy ültem be, hogy a történet nem számít, egy jó kis kalandos fantasyt akarok. Ezt meg is kaptam, bár többet nem. Bent nagyon szeretem, itt is jól játszott, viszont fantasy-nak maga a film egy icipicit vérszegény volt. Eljátszotta azt a tipikus hi... Több

2015.01.28 Deni

Elég gyenguska film, és a főszereplőt vhogy nem tudom komolyan venni. Nem értem, hogy miért nem Havas Johnt alakító srác játszotta a főszerepet, vhogy hitelesebb lett volna számomra!

2015.03.02 00Alexa00

Szerintem egy erős közepes kalandfilm, szokásos elemekkel és fordulatokkal. Tetszett a szereplőgárda és azért a látvány is egész jó volt. Egyszer nézős.

2015.06.02 War Of Change

Az előzetes alapján azért többet vártam. Nem volt annyira rossz, de szerintem egyszer bőven elég megnézni.

2015.02.21 Norbi

Látványosan megtervezett film de kicsit gyenge nem nézném meg többet! Aki szereti a fanatasyt jobb, ha másfele keresgél. Jó színészek, elpazarolt alakításaik...

2015.03.01 molzol84

Érdekes és belevaló sci-fi-nek ígérkezett, jó kis látványfilmnek, és az effektekkel nincs is gond, csak minden mással. Ben Barnes még elmegy, mert neki ez a szint bejön, de amúgy összeségében nem ad sokat a film az elvárásokhoz képest. Nem kell tőle semmit várni, mert semmi sem lett belőle. :/

2015.01.23 mozimániás1992

A látványvilág szép, kidolgozott, a színeszek nagyszerűek, deeeee már láttam egy filmet (vagy kettőt) aminek ugyan ez volt a témája és a címe és nekem egy kicsit lerágott csontnak tűnik.

2015.01.21 zayin

tetszett a film, nem mondom, hogy vetekszik a Marvel féle filmek minőségével, de kifejezetten jónak, szórakoztatónak, és gördülékenynek találtam. Az igaz hogy a történet vezetés nem sikerült a legjobbra, de nem unatkoztam a filmen hipp-hopp eltelt a... Több

2015.01.26 KG

12 egy tucat üres látványfilm, egyszer meglehet nézni

2015.02.08 mary_chan

A könyvet is tervezem hozzá elolvasni, de a film nem igazán fogott meg. Jónak indult, de nagyon összecsapták az egészet és a vége sem sikeredett valami ütősre. Többet vártam volna. Ettől függetlenül a könyvtől nem vette el a kedvem.

2015.02.01 sharpshuta

Kicsit többet vártam ettől a filmtől, de azért nézhető, igazából mese habbal. A látvánnyal és a szereposztással nem volt gond, viszont mégis úgy érzi az ember, hogy valami hiányzik, mondhatni lapos volt.

2015.01.30 modora

Izgalmas, szórakoztató, gördülékeny kalandfilm volt. Engem abszolút lekötött és szórakoztatott.

2015.01.24 SzB14

Sokkal többet ki lehetett volna hozni a filmből. Egyszer nézhető, különösebben még izgalmasnak se mondanám. Ennek ellenére, hogy valami pozitívat is mondjak mégis valahol meg tudott fogni a film. :) Ne erre varrjatok gombot. :D