A hetedik fiú

Seventh Son

2015.11.02 sztankobazsi

Nekem nagy csalódás volt a könyv olvasása után. A sztori semmitmondó, a főszereplő jelentéktelen . A film címe ugyebár a hetedik fiú de szerintem ahhoz képest, hogy a srácról kellett volna szólnia a filmnek, nem sok köze volt a sztorihoz. Többet ki lehetett volna hozni belőle.

2017.07.17 Zsuzsy

Látványos, képi világában nagyon színvonalas film. Modern, érdekes a sztorija és nem mindennapi, egyáltalán nem sablonos. A szereplők alakítása is meggyőző.

2015.03.28 Aranyhal

Látványos, jól összerakott film. A karakterek jók, és a sztori sablonossága ellenére szórakoztató, élvezhető volt ez a felnőtteknek szóló mese. Moziban nézve ajánlom!

2016.03.18 tamas84

Nagyon sokáig készítették ezt a filmet, rengeteg pénzt beleöltek, de valahogy még sem hasít azzal az erővel, amit elvárhatnánk, sőt. A történet még akár érdekes is lehetne, de a narratíva nem igazán teszi izgalmassá a cselekményt, ami sajnos már jó e... Több

2016.11.09 Manfred

Látványos, modern film, amiben karakteresek a szereplők, profin alakítanak a színészek. Végig izgalmas, érdekes és magával ragadó. Fantáziadús a történet.

2016.09.02 Nnoorraa

Nagyon látványos, misztikus film karakteres szereplőkkel. A sztorija is fantáziadús, ötletes, magával ragadó. Érdemes megnézni, moziban nagy élmény volt.

2015.01.29 nikiszalanics

Igazából a könyvben nagyon szépen fel vannak vezetve a dolgok, így ez nekem csalódás volt. Egyszer simán megnézhető és elég látványos is de a könyv után többet vártam.

2017.02.24 időjós

Elvoltam ezzel a filmmel, de az igazat megvallva egy gyenge történet kapott egy egészen korrekt kivitelezést, ami némiképp javít az összképen. Bár a nyilvánvalóan bóvli sztoriból, még így sem lett sikerfilm, egyszer viszont nézhető.

2016.06.17 Panna

Közhelyekkel teletűzdel, és sajnos eléggé unalmas film. A látványa elmegy, de a története egyszerűen nem kötött le.

2015.07.16 Pillcsi

Érdekesen és izgalmasan indult, de az idő előrehaladtával egyre jobban ellaposodott a cselekmény,a végét pedig egyenesen összecsapták. Kár érte, sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből.A látvány is lehetett volna egy kicsit jobb, de egyszer azért meg lehet nézni.

2016.10.24 malnaturmix

Olyan semmilyen. Kijössz a moziból és már el is felejtetted, semmilyen megragadó jelenet nem volt benne.

2015.06.03 miska1967

Egyszer simán nézhető kategóriába sorolnám, mert elég látványos, laza, és kellemes film. A legjobb karakter a mester, aki boszorkányvadász ő az egyetlen hiteles és igazi karakter mivel jók a poénjai.

2015.02.11 S.Marika

hát akárki akármit ír, ez a film 10-es. nekem nagyon bejött. nem oscar színvonal, de szerintem elég látványos, benne van az, amit a trailer alapján vártam (ami ritkaság mostanában). egy bajom volt vele. túl rövidre sikerült. 1-2 órát még el tudtam volna nézni.

2016.07.01 punktum

Sajnos nem sok eredeti ölet van a filmben. A története kiszámítható és fordulatoktól mentes.