Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A titánok haragja (2012)

Wrath of the Titans

harnas1207   2019. 02. 19.

A titánok harca még magával ragadott minden hibája ellenére, ez a film inkább untatott és giccses volt. Hiába a neves színészi gárda, a történet elég sablonos.

indingo   2017. 10. 01.

Maga a történet a történelmi szállal bejött, még ha nem is tükrözte mindenhol a valóságot. A látvánnyal nem volt gond és történetvezetés sem volt unalmas.

Lonka   2017. 07. 31.

Nem volt rossz a film én sokkal rosszabbra számítottam. A látványa meglepően jó volt és a története is egy erős közepesre sikeredett.

kabel   2015. 08. 04.

Valaki kitalálta, hogy random mitikus lények összekavarása és gyilkolászása jó film lehet, valaki megdobta pénzzel és valaki egy borzasztó filmet forgatott a koncepcióból. Összefoglalva ez A Titánok Haragja.

adibandii   2015. 04. 25.

Imádom az olyan filmeket,amik istenekről szolnak,és ez is közé tartozik.Liam Neeson ebben a filmben is nagyot alakított.Sam Worthintógton pedig istenien alakitja Perseust.

Adell89   2015. 11. 13.

A szokásos szuperhősös amerikai film. Ezeknek a szuperhősöknek semmi nem árt; a fejével szétveri a márványtömböt. Igaz szeretem a kalandos fantasy filmeket csak itt a színészek már túljátszották a szerepüket és sok a túlzás.

Newyqrk   2015. 06. 23.

egyik legjobb folytatás amit valaha láttam végre több isten szerepléssel. Köszönöm!!! Mondjuk valami értelmesebb címet pls.... ÁÁÁ Mind1. Ellenben nagyon látványos lett és a végén a 2 testvér kapcsolódása is beütött nagyon!

A film 150 millió dollárból készült. A kritikusok nagyon negatív véleménnyel voltak róla.

(Mavil)

Az eddigi összes Titánok harca feldolgozásban feltűnt egy női szereplő a James Bond filmekből. Ezúttal Rosamund Pike a Halj meg máskor-ból.

(kázsé)

Az eredeti Titánok harcából ismert Bubo, a mechanikus bagoly feltűnik a filmben Bill Nighy oldalán.

(kázsé)

Az Androméda szerepére való készülés közben a rendező arra utasította Rosamund Pike-ot, hogy tanulmányozza Mel Gibson alakítását A rettenthetetlen c. filmben.

(kázsé)

Az első rész címének spanyol fordítása azt jelenti, "A titánok haragja", ami tulajdonképpen ennek a második résznek a címe.