A titánok haragja

Wrath of the Titans

2023.02.04 Zsolt Szabó

Tipikus folytatás

Egy évtizeddel a szörnyeteg Kráken hősies legyőzése után Perszeusz, Zeusz félisten fia falusi halászként és 10 éves fia, Héliusu egyetlen szülőjeként próbál nyugodtabb életet élni. Eközben az istenek és a titánok között dúl a harc a fölényért. Az emb... Teljes kritika

2019.02.19 harnas1207

A titánok harca még magával ragadott minden hibája ellenére, ez a film inkább untatott és giccses volt. Hiába a neves színészi gárda, a történet elég sablonos.

2017.10.01 indingo

Maga a történet a történelmi szállal bejött, még ha nem is tükrözte mindenhol a valóságot. A látvánnyal nem volt gond és történetvezetés sem volt unalmas.

2015.08.04 kabel

Valaki kitalálta, hogy random mitikus lények összekavarása és gyilkolászása jó film lehet, valaki megdobta pénzzel és valaki egy borzasztó filmet forgatott a koncepcióból. Összefoglalva ez A Titánok Haragja.

2015.11.13 Adell89

A szokásos szuperhősös amerikai film. Ezeknek a szuperhősöknek semmi nem árt; a fejével szétveri a márványtömböt. Igaz szeretem a kalandos fantasy filmeket csak itt a színészek már túljátszották a szerepüket és sok a túlzás.

2014.12.07 tamas84

Ez az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam. Tényleg. Ennyire kevés időt és energiát még élő ember nem fektetett forgatókönyvek megírásába. A dialógusok egészen bosszantóak: "Ne menj be" - "de bemegyek" - "jó." Kábé ilyen szintű az egész. Értem, hogy csak a látványra mennek, és az tényleg szép, de könyörgök...

2017.07.31 Lonka

Nem volt rossz a film én sokkal rosszabbra számítottam. A látványa meglepően jó volt és a története is egy erős közepesre sikeredett.

2015.03.07 horvi21

Túl sok kreativitás nincs benne. Igazából csak arról szól, hogy minél nagyobb szörnyeket győznek le. Valójában akkora ellenségeket raknak bele, hogy már az óriások is kis falatnak számítanak :D A sztori nem igazán érdekes, látványfilm, csak akkor érdemes megnézni ha valaki látványos csatajelenetekre vágyik.

2015.01.27 MiAzAki

Nagyon érezhető volt, hogy ezt a folytatást csak úgy nyögve-nyelve, kínlódva izzadták ki magukból. Nem csak össze kellett kaparniuk és kutyulniuk egy rakás mitológiai történetet, amiknek amúgy semmi köze egymáshoz, de teljes sületlenségeket is be kel... Több

2015.04.25 adibandii

Imádom az olyan filmeket,amik istenekről szolnak,és ez is közé tartozik.Liam Neeson ebben a filmben is nagyot alakított.Sam Worthintógton pedig istenien alakitja Perseust.

2015.06.23 Newyqrk

egyik legjobb folytatás amit valaha láttam végre több isten szerepléssel. Köszönöm!!! Mondjuk valami értelmesebb címet pls.... ÁÁÁ Mind1. Ellenben nagyon látványos lett és a végén a 2 testvér kapcsolódása is beütött nagyon!